Güzel Spiker Hangi Kanalda Başlıyor!

Güzel Spiker Hangi Kanalda Başlıyor!
Özlem bitiyor; Gülay Özdem, izleyicileriyle TRT Haber ekranlarında 27 Aralık'ta buluşuyor...

Ekranların deneyimli ismi Gülay Özdem, yepyeni bir sabah kuşak programıyla TRT Haber ekranlarına geliyor...

İlk bölümü 27 Aralık Pazartesi izleyicilerle buluşacak programda, siyaset, ekonomi, spor, kültür, sanat gündemine dair haberler, uzman konuklar ve ilginç görüntüler eşliğinde ekranlara yansıtılacak.

Hafta içi her sabah 10:15 -12:00 saatleri arasında yayınlanacak 10'dan Sonra'da haberlerin gözden kaçan ayrıntıları, farklı yönleriyle, gündemdeki tüm gelişmeler, canlı bağlantılar, özel konuk ve dosyalarla Gülay Özdem'in rehberliğinde TRT Haber izleyicileriyle buluşacak.

Programda ayrıca yurtiçi ve yurt dışından son gelişmeler, merak ettiğiniz her konuda uzman konuklar, can alıcı yorumlar, günün ajandası, olay yerinden yapılan özel röportajlar da ekrana gelecek.

Gündemi bilen, gündemi belirleyen konu ve konuklarıyla Gülay Özdem'le 10'dan Sonra, 27 Aralık pazartesi gününden itibaren hafta içi her sabah 10:15'de TRT Haber'de.

Gülay Özdem Kimdir?

Yayın hayatına İzmir'de yerel bir radyoda başlayan Gülay Özdem Radyo Mega Star Fm Radyospor Radio Time Radyo Pink ve Best Fm'de haber spikerliği yapmış ayrıca şiir ve kültür sanat programları hazırlayıp sunmuştur.

Televizyonda ise MMC ve Tatlıses kanallarında şiir programı yapmış ardından önce Cine5 Atv ve son olarak Tv8'de devam eden bir yarışma programını başarıyla sunmuştur. Kanal'24de "Sesler Yüzler Mekanlar" adlı güzel bir programa imza atmış ve aralarında Haluk Bilginer Müşfik Kenter, Volkan Konak Haldun Dormen gibi alanlarında çok ünlü ve başarılı isimlerle hayatları üzerine söyleşiler yapmıştır.

Programın yayından kaldırılmasının ardından Kanal 24'te haber spikerliğine başlayan Gülay Özdem çok geçmeden NTV'ye transfer olmuş ve 2009 Eylül döneminin başında geçtiğimiz dönemlerde Banu Güven tarafından yürütülen NTV Gece Bültenini sunmuştur. Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe günleri 00.00'da Cuma günleri ise 22:00'de gece haberlerini sunan Özdem, kısa süreli Habertürk çalışmasının ardından TRT Haber'e geçti ve 10'dan Sonra programını sunmaya başladı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com