Güzelleşirken Mikrop Kaptı

Güzelleşirken Mikrop Kaptı
Beşiktaş'ın starı Quaresma'nın kaşlarının kurbanı olduğu ortaya çıktı...

Portekizli'nin sakat olduğu için oynamadığı açıklandı ancak...

Hürriyet gazetesinin haberine göre, Siyah beyazlı yöneticilerin yaptığı araştırma Quaresma'nın probleminin ne olduğunu ortaya çıkardı; kaşlarını aldırırken hastalanmıış.

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma dünkü maçta son anda kadrodan çıkarıldı. Yapılan açıklamada, son idmanda arka adalesinde sertleşme olduğu için tedbir amacıyla kadroya alınmadığı belirtilmişti. Ancak işin iç yüzü sonradan anlaşıldı. Q7 güzelleşeyim derken, mikrop kapmışı.

Uzayan kaşlarını aldırmak için kuaföre giden Portekizli yıldızın burada mikrop kaptığı ortaya çıktı. Kulüp doktoru Devrim Urgun, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Quaresma önceki akşam yapılan idmanda kas çekmesi yaşadı. Dün yapılan kontrollerinde her hangi bir kanama veya yırtık yoktu. Ancak ağrıları olduğunu dile getirdi. Zaten iki gündür bağırsak enfeksiyonu yaşadığı için serum alıyordu. Oyuncunun ağrıları ve vucüt yorgunluğunu göze alan hocamız Schuster, dinlendirilmesine karar verdi” dedi.

YOKSA ZEHİRLENDİ Mİ?

Kulüp doktoru böyle söyledi. Ancak yönetimin yaptığı araştırmanın sonuçları farklı çıktı. Son idmanda herhangi bir darbe almayan ve sorun yaşamayan Quaresma'nın gittiği güzellik salonunda kaşlarını aldırırken mikrop kaptığı ve bu yüzden halsiz düştüğü bilgilerine ulaşıldı.

Bu olayın teknik direktör Schuster'den saklandığı öğrenildi. Ortada yanıt bekleyen bir soru var. Q7, kaşlarını aldırırken kullanılan cihazdan mı mikrop kaptı? Yoksa kendisine ikram edilen içecekten mi zehirlendi?

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com