Güzellik kraliçesi bütçeye takılabilir

Güzellik kraliçesi bütçeye takılabilir
İsviçre her yıl yaptığı güzellik yarışmasını bu yıl yeni bir sponsor bulamazsa yapamayacak. İsviçre devlet televizyonu Bayan İsviçre 2012 yarışması için Artık ben yokum dedi. Organizatörler şuana kadar yeni bir mali destekçi bulamadı.

İsviçre devlet televizyonu bu yıl başında yaptığı bir açıklama ile izlenme oranlarının düşüklüğü, program kalitesi ve masrafları gerekçe göstererek 2012 İsviçre güzellik yarışmasındaki mali desteğini çektiğini duyurdu.

Yarışma organizatörleri yeni bir sponsor bulma umuduyla yarışmayı iptal etmediler. Sponsor arayışları şuana kadar başarılı olmayınca,yarışmanın bu yıl yapılıp yapılmayacağı belirsiz bir duruma düştü.

Organizatörler genç kızların başvuru süresini Mayıs'ın son haftasına uzattılar. Bu süre içinde yarışmanın masraflarını karşılayacak bir mali destekçi bulunmazsa yarışma bu yıl yapılmayacak.

Bay İsviçre yarışması tamamen rafa kaldırıldı.

İsviçre devlet televizyonu ilk olarak izleyicilerden gelen Yarışmanın entelektüel seviyesi düşük şeklindeki yoğun eleştiriler nedeniyle geçtiğimiz yıl Bay İsviçre güzellik yarışmasından desteğini çekmiş ve yarışma bir daha yapılmamak üzere son kez geçtiğimiz yıl gerçekleştirilmişti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com