Habersiz Doğuma Boşanma!

Habersiz Doğuma Boşanma!
9 Eylül Üniversitesi Rektörü Füzün'ün cerrah eşi Ulviye Füzün bir erkek bebek dünyaya getirdi..

'Habersiz hamile kaldı' diyerek eşine boşanma davası açan Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Mehmet Füzün'ün cerrah eşi Ulviye Füzün bir erkek bebek dünyaya getirdi.

İzmir'deki Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Füzün'ün kendisinden habersiz hamile kaldığını öne sürderek boşanma davası açtığı eşi Dr. Ferda Ulviye Hoşgörler Füzün doğum yaptı.

Rektörlüğe atanması dava konusu olan, akrabaları tarafından, ölen psikiyatri hastası yakınına 'sağlıklı' raporu alıp, mirasını vasiyetle kendisine bırakmasını sağlamakla suçlanan Prof. Füzün, geçen nisanda 6 yıllık eşi Suat Seren Göğüs Hastalıkları Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Ferda Ulviye Hoşgörler Füzün'e, 'şiddetli geçimsizlik' sebebiyle boşanma davası açtı. Prof. Füzün, eşinin ortak kararları olmadan, kendisinden gizli hamile kaldığını öne sürdü. İzmir 8. Aile Mahkemesi'ndeki dava henüz sonuçlanmadı.

Rektör Füzün'ün boşanma davası açtığı eşi, önceki gün saat 10.30'da Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi'nde sezaryenle bir erkek bebek dünyaya getirdi. Ferda Ulviye Hoşgörler Füzün, 3.5 kilo ağırlığında ve 54 santim olarak doğan bebeğe 'Can' adını verdi. Rektör Füzün'ün boşanma davası sonrası kendisini hiç arayıp sormadığını dile getiren Ferda Ulviye Hoşgörler Füzün, “Çok kötü zamanlar geçirdik ve bebeğimi sağlıkla kucağıma aldım. Çok mutluyum. O her şeye değer. Çok sağlıklı. Hiçbir problemimiz yok. Gerçek mutluluk bu olsa gerek” dedi. Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Füzün, 2008 yılında yapılan seçimde üçüncü sırada yer almasına rağmen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından rektörlüğe atanmıştı. Seçimde birinci sırada yer alan Prof. Dr. Sedef Gidener bu atamanın iptali için dava açmış, ancak sonuç alamamıştı

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com