Habertürk spikeri Gezen'i çıldırttı!

Habertürk spikeri Gezen'i çıldırttı!
Habertürk TV'de Didem Arslan Yılmaz'ın sorularını yanıtlayan Müjdat Gezen, Yılmaz'ın sorduğu bir soruya çok sinirlendi...

Habertürk televizyonunda Didem Arslan Yılmaz'ın hazırlayıp sunduğu Türkiye'nin Nabzı programına telefonla bağlanan Müjdat Gezen, hoşuna gitmeyen bir soruyla karşılaşınca çok kızdı.

Didem Arslan Yılmaz, Müjdat Gezen’e "Siz kendinizi nasıl tanımlıyorsunuz? Milliyetçi mi dersiniz kendiniz için, ulusalcı mı dersiniz, yoksa laik misiniz, Kemalist misiniz?" şeklinde bir soru yöneltti.

Gezen bir süre durakladı, sorulan soruyu beğenmedi ve aynı soruyu Didem Arslan’a sordu. Ünlü spiker "Ama burda soruları ben sorarım" cevabını verince Müjdat Gezen, "Hakim misiniz, yargıç mısınız, ne demek ben sorarım pardon sayın Başbakanım Didem Arslan Yılmaz'ın bu manevraya "Bir gün konuğunuz olursam cevaplarım sayın Gezen" şeklinde karşılık vermesi, Müjdat Gezen'i daha da  sinirlendirdi. Gezen "İnsanları böyle kategorize etmek, sen şusun sen busun demek içinde bulunduğumuz sistemin getirdiği bir soru şekli yani inananlar, inanmayanlar gibi. Bu sorular etik sorular değildir. Ben niye kendimi kategorize edeyim" diyerek yine cevap vermedi. (AAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com