Habertürk ve Sabah gazetesinden transfer atağı!

Habertürk ve Sabah gazetesinden transfer atağı!
İhlas Haber Ajansı'ndan ayrılan önemli isimler Habertürk ve Sabah gazetesine transfer oldular.

İhlas Haber Ajansı gelen istifalar ile adeta çalkalanıyor. Ajansın 3 önemli ismi istifa edip Habertürk ve Sabah'a geçtiler.

İhlas Haber Ajansı'nın Ankara'daki 3 önemli ismi transfer oldu. Ajansın Haber Müdürü, Başbakanlık Muhabiri ve Parlamento Muhabiri, Sabah gazetesi ve Habertürk gazetesi ile anlaştı. Peş peşe gelen bu istifalar, hem ajans içinde hem de basın camiasında büyük ses getirdi.

15 yıldan fazla bir süre İHA'da görev yapan ve yaklaşık 3 yıldır Haber Müdürlüğü görevini yürüten Zafer Çakmak, Habertürk gazetesi ile anlaşarak, Habertürk Ankara'nın başına geçti.

Uzun süredir İHA'nın Başbakanlık ve AKP Muhabirliğini yapan Ahmet Topal ise Sabah gazetesi ile anlaştı. Ahmet Topal'ın kısa süre içinde Sabah gazetesinde göreve başlayacağı basın camiasında konuşuluyor.

İHA'nın Ankara Bürosu'nda istifasını verdiği öğrenilen bir başka isim ise, Eda Işık. Işık, bir süredir İHA'nın Parlamento Muhabirliği görevini yürütüyordu. Peş peşe gelen bu ayrılıklar sonrası Eda Işık'ın da uzun süredir çalıştığı İhlas Haber Ajansı'ndan ayrılarak, Sabah gazetesi ile anlaştığı öğrenildi. (AAE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com