Habertürk'ün Cübbeli Aşkı Neden Kaynaklanıyor?

Habertürk'ün Cübbeli Aşkı Neden Kaynaklanıyor?
Cübbeli Ahmet hoca bir gün Yiğit Bulut'a konuk oluyor diğer gün Fatih Altaylı'ya! Peki Habertürk her gün Cübbeli'yi niye ekrana çıkarıyor?..

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün “seks kaseti var mı?” türünden sorulara açıklık getirecek yazıyı dün yayınlamıştık.

Yazının çok okunması ve gelen tepkiler Cübbeli Ahmet’in popülerliği konusunda bize bir hayli fikir veriyor. Hoca da bu ilgiden oldukça memnun. Kendi şahsi sitesini ziyaret edenlerin sayısının 10 kat arttığını övünerek söylüyor.

Artık ne söylese, ne yapsa haber.

Aslında Türkiye’de zaman zaman bazı hocalar hep ön plana çıkıyor ve popüler hale geliyor.

Yakın dönemde Yaşar Nuri Öztürk her gün tv kanallarındaydı. Ayşe Özgün’ün atv’de yaptığı programın değişmez konuğuydu. Şimdi Yaşar Nuri hoca sadece silip mayosuyla deniz kenarında güneşlenirken gazetecilere yakalanırsa haber oluyor.

Yine son dönem de en popüler ismi Zekeriye Beyaz hocaydı. Hoca, Beyaz Shov’dan tutun Seda Sayan’a kadar kanal kanal geziyor, ilginç fetvalar veriyordu. Ama hocanın popülerliği de bir yerden sonra bitmeye başladı. Bunda kendisinin de büyük rolü oldu. Gerek otel odasında porno film izlediğinin ortaya çıkması, gerek “oruç seksle açılır mı” türünden sorulara verdiği yanıtlar belirli süre sonra onu halkın gözünden düşürdü.

Şimdilerde ise Cübbeli modası var!

Hoca ekran başına çıktığı zaman çok iyi reyting oranları alıyor.

Yılbaşı akşamı Flash TV’de yaptığı program bile en çok izlenilen 75. Program oldu. Herkesin eğlence kanallarını izlediği bir günde, reytingleri genelde düşük olan bir kanalda çok iyi bir izlenme oranı yakaladı.

Fatih Altaylı’nın Teke Tek’ine veya Yiğit Bulut’un Sansürsüz programına katıldığında da durum değişmiyor. En çok izlenilen ilk 100 program arasına girmekte zorlanan bu programlar, hocanın sihirli dokunuşu, kuvvetli nefesiyle 3 - 4 puana yakın reyting rakamları alıyor.

Bakmayın şimdi siz Altaylı’nın köşesinden “Cübbeli Ahmet’i itibarsızlaştırma operasyonu başlatıldı” şeklinde savunmalar yazıp övgüler dizmesine. Altaylı aslında Cübbeli’den hiç hoşlanmıyor. Cübbeli’nin kanala gelip spiker kızları “süzmesinden” rahatsız olduğunu da her fırsatta dile getiriyor. Fatih Altaylı iyi bir gazeteci olabilir ama iyi bir ekran yüzü değil. Yaptığı program reyting alamıyor.  Bir ara anchorman modasına uyup Kanal 1 televizyonunda ana haber bülteni sunmaya başlamıştı da sunduğu ana haber bülteni ilk yüze bile girememişti. Sonunda pes edip bir yılın sonunda haber sunmayı bıraktı.

Şimdi ise Altaylı işin kolayını buldu. Çıkarıyor Cübbeli’yi alıyor reytingleri.

Kendi deyimiyle Cübbeli'nin “Kurtlar Vadisi” kadar reytingi var…

CÜBBELİ AHMET'İN SEKS KASEDİ VAR MI YAZISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

SİYASET, TARİKAT, ADALET ÜÇGENİ YAZISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com