Hac ön kayıtları başladı

Hac ön kayıtları başladı
Kütahya Simav Müftüsü Şükrü İkiz, 2010 yılında hac görevini yerine getirmek için 8 Nisan'da başlayan hac ön kayıt işlemlerinin 22 Nisan 2010 tarihinde sona ereceğini söyledi.

Kütahya Simav Müftüsü Şükrü İkiz, 2010 yılında hac görevini yerine getirmek için 8 Nisan'da başlayan hac ön kayıt işlemlerinin 22 Nisan 2010 tarihinde sona ereceğini söyledi. Geçen yıl yazıldığı halde hacca gidememiş olanların ilgili hesaba 5 lira yatırarak kayıtlarını yenilebileceklerine vurgulayan Simav Müftüsü Şükrü İkiz, ilk defa kayıt yaptıracak olanların ise hesaba 15 TL kayıt ücreti yatırarak yeni kayıt yaptıracaklarını bildirdi.
Müftü İkiz, vatandaşların müftülüklerden temin edecekleri dilekçe ve formdaki açıklamaları dikkatlice okuduktan sonra doldurup Müftülüğe teslim etmelerini istedi. Bu yıl hacca gidecekler için Normal Yemekli Tip, Müstakil Odalı Tip ve Otel Tipi olmak üzere üç ana kategoride organizasyon düzenlendiğini bildiren Simav Müftüsü Şükrü İkiz, hacca gideceklerin yine her zaman olduğu gibi kura sonucu belirleneceğini kaydetti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com