Hadise göbek taşında

Hadise göbek taşında
Aşk Kaç Beden Giyer albümüyle Youtube’tan 15 milyon kişiye ulaşan Hadise, hayatında bir dizi değişikliği InStyle’dan Pınar Çelikel’e anlattı, dergiye hamamda poz verdi.

‘Biz Buradayız’ isimli hit parçasıyla yaza hızlı bir giriş yapan Hadise’nin kısa sürede hayli kilo verdiği göze çarpan ilk detay. Sanatçı bu süreçte iki beden incelmesini hayatının düzene oturmasına bağlıyor: “Çok düzenli bir şekilde yiyorum, düzenli spor yapıyorum, vakitlice yatıp vakitlice kalkıyorum, kendime vakit ayırıyorum...” Hadise’nin yaşadığı değişim sadece fiziğinden ibaret değil. Üç yıl önce Eurovision’da ülkemizi temsil eden sanatçı, sonraları bir yarışma programında da jüri üyeliğini üstlenmişti.

Kameraların önünde bu denli ön planda olmasının da yaşadığı değişikliklere bir dizi etkisi olmuş. “Son iki yıldır daha çok saygı duyulduğumu hissediyorum. İnsanlar beni artık çok daha iyi tanıyor, kendilerine çok daha yakın hissediyor” derken bunun en büyük sebebinin, halkın kendisini daha iyi tanımasına bağlıyor: “Benim gerçek hayatımda nasıl olduğumu gördü izleyici. Gülmeyi, insanları mutlu etmeyi, konuşmayı çok sevdiğimi fark ettiler. Bence beni çok daha fazla sevdiler.” (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com