Hadise ve hayranları bir araya geldi

Hadise ve hayranları bir araya geldi
Trendyol.com, 9 şanslı takipçisini Google+ Hangout aracılığıyla markanın reklam yüzü olan Hadise ile videolu canlı sohbette bir araya getirerek bir ilke imza attı.

Dünyada David Beckham, Obama, Tyra Banks ve Black Eyed Peas gibi ünlü isimlerin hayranları ile sohbet ettiği bu platformu Hadise ile Türkiye’ye ilk kez taşıyan Trendyol.com, canlı sohbeti eş zamanlı olarak youTube kanalından tüm takipçileri ile paylaştı. Canlı videolu sohbeti 30.000 kişi izledi.

Geçtiğimiz haftalarda Facebook’ta 1 milyon takipçiye ulaşarak Türkiye’deki e-ticaret siteleri arasında bir ilke imza atan ve bu coşkuyu üyelerine sürpriz hediyeler dağıtarak kutlayan Trendyol.com, bu kez Google+’ın 10 kişi ile aynı anda canlı videolu sohbet imkanı tanıyan Hangout özelliğini kullanarak Hadise ile hayranlarını bir araya getirdi.

Sohbette kendi stili ve giyim tarzı ile ilgili detayları paylaşan Hadise, hayranlarının beğenisine sunduğu Milla by Trendyol kombinlerinin en beğenilenleri ile yaz gardrobunu oluşturdu. Trendyol.com sohbeti youTube kanalından da eş zamanlı olarak canlı yayınlayarak tutkunlarının Hadise’yi daha yakından tanımalarını sağladı. Hangout projesine İzmir, İstanbul, Gaziantep, Mersin ve Edirne’den katılım gerçekleşti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com