Hadise'nin Sevgilisiyle Hande Tatilde!

Hadise'nin Sevgilisiyle Hande Tatilde!
Gizli ilişkisi tam gaz devam eden Sinan Akçıl ile sevgilisi Hande Yener'in yolu bu kez Atatürk Havalimanı'nda kesişti. Konser için Bakü'ye giden Yener ile Akçıl yarım saat arayla havaalanında görüntülendi.

Hadise'den sürpriz şekilde ayrılan Akçıl, Yener'le gideceği yurtdışı gezisi öncesi havaalanında paparazzileri görünce adeta köşe kapmaca oynadı. Önceki gün, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'ne ilk olarak Akçıl geldi. Güneş gözlükleri ve küçük valiziyle dikkat çeken Akçıl'ın telefonla konuştuğu sırada “Hangi uçağa bineceğiz. Neredesin? İçeride buluşalım” dediği duyuldu.

POLİSTEN YARDIM İSTEDİ
Basına görüntü vermemek için pasaport polis masasının önüne çömelerek konuşan Akçıl, polislerin yardımıyla arka sıralardan alınarak “TC vatandaşları bölümü” yerine “diğer ülke vatandaşları”nın geçtiği pasaport kontrol noktasından içeri giriş yaptı.

Akçıl'dan 30 dakika sonra havalimanına gelen Yener ise konser için Bakü'ye gideceğini ve oradan bayram tatili için Avrupa'ya geçeceğini ifade etti. İkilinin bayramı Avrupa'da birlikte geçireceği öğrenildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com