Hadise'yi Aldattı mı?

Hadise'yi Aldattı mı?
Sinan Akçıl uzun süre sonra eski aşkı Hadise hakkında konuştu...

Ünlü besteci Sinan Akçıl, yaptığı besteleri kadar Hadise ile yaşadığı ilişki ve sonrasında ki yaşanan olaylarla da isminden sıkça bahsettirir oldu. Uzun süredir suskunluğunu bozan Akçıl Günaydın'a konuştu.

HADİSE'NİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİMİZ DE SUÇSUZUZ
Hadise ile ayrıldıktan sonra beste yapmadınız...

Çünkü ayrıldıktan sonra bir sürü saçma sapan şeyler yazıldı. Ayrıldıktan sonra elbette ben de acı çektim. Bu yüzden iki hafta boyunca tek bir nota bile yazmadım. 27 yaşından bu yana sorumluluklar alıyorum. Üzerime çok geldiler, çok yıprandım.

Ayrılığınızın nedeni gerçekten de cep telefonunuzdaki bir fotoğraf mıydı?

Ayrılığımızla ilgili olarak üzüldüm. Fotoğraf vardı, yoktu diye herhangi bir savunma yapmayı bile kendime saygısızlık olarak algılıyorum. Bunda ne Hadise'nin ne de benim suçum var. Arap saçına döndü. İlişki, başlarken de biterken de o iki insanı ilgilendirir. Bizimkinde öyle olmadı. Dış etkenler çok konuştu, ortalığı karıştırdı. Zaman zaman gelgitlerimiz oldu. Hadise'yle önemli işler yaptık, iki yıl geçirdik. Bundan sonra karşı taraftan gelecek lafa kapalıyım. İki sene önce arkasında durduysam bundan sonra da durmalıyım. Bana yakışan da budur. Hadise cephesinden birinin dil uzatması artık benim için önemli değil. O grupta benim için önemli tek insan Hadise'dir.

YİTİRMEDİK
Peki ilişkinizde aldatma olayı söz konusu oldu mu?

Hayır, böyle bir şey yok. Olması da mümkün değil. Çünkü biz birbirimizi sevdik. Gayet saygılı bir ilişkimiz oldu. Ancak ilişki kendi kendini imha etti. Yoksa bunun dışında dış etkenlerin söylediği hiçbir şey olmadı aramızda. Uzaktan uzağa ilişki yaşamak kolay değil. Biz birbirimize saygı duymaya çalıştık. Şartları zorladık ama olmadı.

İlişkinizde uzun zamandır sorunlar vardı, mücadele ettiniz ama kurtaramadınız galiba?

Aynen öyle. Çok mücadele ettik bitmesin diye ama maalesef uzadıkça birbirimizi yıprattık. Sonunda da bitti. Hadise yurt dışında ben burada yaşadığım için zorlandık. Her çıkan yanlış haberde ya da dedikoduda durumu idare etmeye, saygımızı kaybetmemeye çalıştık. Hadise benim için bir melekti. Ve istemese de o meleğin kanadını kırdılar. İlişkimiz, çevremiz tarafından destekleniyor görünüyordu ama gerçekte çok nazar vardı. Artık bu konuyu kapatıp kendi yoluma gitmek istiyorum. Çünkü çok kırıldım

Hadise'nin ailesi bu ilişkiye başından bu yana tepkili miydi?

Evet ama biz mücadele ettik. Artık yoruldum. Yeni bir süreç değil bu. Daha önce de yaşıyordum ama hep susuyordum.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com