Hafta sonu hava nasıl olacak?

Hafta sonu hava nasıl olacak?
Ülkemiz genelinin az bulutlu ve açık, Doğu Karadeniz kıyıları ile Kars ve Ardahan çevrelerinin parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren kısa süreli ve yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı gececeği tahmin edil

Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemiz genelinin az bulutlu ve açık, Doğu Karadeniz kıyıları ile Kars ve Ardahan çevrelerinin parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren kısa süreli ve yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı gececeği tahmin ediliyor.
 
HAVA SICAKLIĞI: Yurt genelinde önemli bir değişiklik beklenmiyor. Mevsim normallerinin 2 ila 4 derece üzerinde seyretmeye devam edecek.
 
RÜZGAR: Genellikle doğu ve kuzeydoğu, Akdeniz kıyılarında güney ve güneybatı yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette, Marmara ve Kuzey Ege' de kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetlice (30-40 Km/S) esmesi bekleniyor.
 
BÖLGELERİMİZDE HAVA
 
MARMARA: Az bulutlu ve açık geçecek. Rüzgar kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetlice (30-40 Km/S) esecek.
 
EGE: Az bulutlu ve açık geçecek. Rüzgar Kuzey Ege' de kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetlice (30-40 Km/S) esecek.

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık geçecek.
 
İÇ ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçecek.
 
BATI KARADENİZ: Az bulutlu ve açık geçecek.
 
ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Az bulutlu ve açık, zamanla doğusu parçalı ve çok bulutlu, Doğu Karadeniz kıyıları ile Artvin çevreleri öğle saatlerinden itibaren aralıklı sağanak yağışlı geçecek.
 
DOĞU ANADOLU: Az bulutlu, zamanla kuzeydoğusu parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren Kars ve Ardahan çevreleri, kısa süreli ve yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.
 
GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com