Hagi Salı Yolcu!

Hagi Salı Yolcu!
Yönetim, yarın Hagi'nin menaceri Becali'yle masaya oturup, sözleşmenin karşılıklı feshini isteyecek. Bu başarılamazsa, Rumen çalıştırının tazminatı ödenecek ve yollar ayrılacak.

Hagi'nin Galatasaray'daki ikinci teknik direktörlük dönemi de hüsranla tamamlanmak üzere. Adnan Polat, Ankaragücü maçının ardından, derbide de yaptığı yanlış değişikliklerle herkesi çileden çıkartan Rumen teknik adamın biletini kesti. Hagi'nin menaceri İoan Becali, yarın İstanbul'a gelerek yönetimle masaya oturacak. Genç çalıştırıcının tazminatı 1 milyon 750 bin Euro.

Adnan Polat'ın amacı pazarlıkla bu rakamı 1 milyon Euro'nun altına çekmek. Eğer bu sağlanırsa, yarın Hagi'yle yolların ayrıldığı açıklaması gelebilir! Anlaşmaya varılmazsa, önümüzdeki hafta yapılacak Mali Genel Kurul'un ardından Rumen teknik adamın kovulması görüşü ağırlık kazanmıştı. Ancak birçok yöneticinin bu kadar beklenmesine karşı çıktığı öğrenildi. Bu nedenle, Gheorghe Hagi tazminatının tamamını istese bile, salı günü yapılacak olan olağan yönetim kurulu toplantısından sonra yönetim, büyük hayal kırıklığı yaratan hocayla yollarını ayırabilir. Rumen çalıştırıcı gönderilirse takımın başına Tugay Kerimoğlu'nun geçmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com