Hagi'den Taraftara Söz!

Hagi'den Taraftara Söz!
Galatasaray Teknik Direktörü Hagi, taraftara yeni yılda bir söz verdi...

Galatasaray Teknik Direktörü Hagi, sarıkırmızılı taraftarlara ligin ikinci yarısında çok farklı bir Galatasaray izleyeceklerinin mesajını verdi. Rumen teknik adam, tatil için gittiği İtalya'da telefonla sorularımızı yanıtlarken yeni yıldan umutlu konuştu. Hagi, ilk yarının kendileri için kötü geçtiğini belirterek "Artık geçmişe bakmıyoruz. Yapacağımız takviyelerle güçlenip daha yukarılara çıkacağız. Büyük camialar zor günlerde belli olur. Bu yüzden Galatasaray'ı seven herkes de bize destek olmalı. Yeni stadımızda taraftarlarımızla birlikte güzel günler yaşayacağız. Çıkabildiğimiz kadar yukarı çıkarak seneye Avrupa Kupaları'nda yer almak istiyoruz. Asıl hedefimiz ise önümüzdeki sezon olacak" dedi.

"YENİ ARDALAR LAZIM"

Hagi, takımdaki genç futbolcular için "Gençlerle yakından ilgileniyoruz, aralarında gelecekleri parlak oyuncular var. Takımın yeni 'Ardalar'a ihtiyacı olacak" yorumunu yaparken başarının formülünü şöyle açıkladı: "Çalışmak, disiplin ve takım olmak."

ANILARLA ALİ SAMİ YEN DERGİDE

Galatasaray Dergisi, veda edilen Ali Sami Yen Stadı'na geniş yer ayırdı. Tarihten bu yana statta yaşananlar, uzun uzun anlatıldı. Fotoğraf, Kasım 1944'ten. Önde Gündüz Kılıç, arkada likör fabrikası!

Sabah

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com