Hagi'ye F.Bahçe forması hediye etti!

Hagi'ye F.Bahçe forması hediye etti!
Galatasaray'ın efsane futbolcusu Gheorge Hagi'ye sürpriz bir hediye verildi.

AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, resmi temaslar için bulunduğu Romanya'nın başkenti Bükreş'te Türk İşadamları Derneği (TİAD) tarafından düzenlenen yemeğe katıldı.

Bükreş'in merkezinde bulunan Osmanlı zamanından kalma bir handa verilen yemekte Galatasaray'ın eski futbolcusu ve teknik direktörü Gheorge Hagi de yer aldı. Bağış, yemekten önce Hagi'ye futbol topu hediye etti.

Türkiye ile Romanya arasında dün imzalanan AB konularındaki işbirliği mutabakat muhtırasına atıfta bulunan Bağış, imza töreninde söylediği "Bu anlaşma AB içinde Türkiye'ye 90 dakika defans uygulamaya çalışanlara Hagi'nin golleri kadar güzel bir gol oldu" sözlerini hatırlattı.

HAGİ'YE TATLI NİYETİNE FENERBAHÇE FORMASI

AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, yemeğin ardından ise bir sürpriz yaparak Galatasaray'ın eski futbolcusu ve teknik direktörü Hagi'ye Fenerbahçe'nin 12 numaralı taraftar formasını hediye etti.

Fenerbahçe taraftarı olan Bağış, Hagi'den formayı yemekten sonra tatlı niyetine kabul etmesini istedi. Formayı alan Hagi'nin, Türkçe olarak "Sadece forma. Renkler problem değil ama imza yok" demesi salonda gülüşmelere yol açtı. (EMK)

Kaynak : Milliyet

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com