Hain saldırıya kulüpler ve TFF'den kınama

Hain saldırıya kulüpler ve TFF'den kınama
Tunceli'de meydana gelen ve 7 kişinin şehit olduğu terör saldırısıyla ilgili kulüpler ve TFF kınama mesajı yayımladı.


Galatasaray'ın  kınama mesajı

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, Tunceli kent merkezindeki terör saldırısında 6 güvenlik görevlisi ile bir vatandaşın yaşamını yitirdiğinin büyük bir üzüntüyle öğrenildiği vurgulanarak, 'Bu insanlık dışı ve vahşi saldırılar, bugüne kadar olduğu gibi hiçbir zaman amacına ulaşmamıştır, bundan sonra da asla ulaşamayacaktır. Şehitlerimize Tanrı'dan rahmet diliyor, tüm milletimize başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz' ifadeleri kullanıldı.

TFF, kınama mesajı yayımladı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Tunceli'de meydana gelen ve 7 kişinin hayatını kaybettiği patlamayla ilgili kınama mesajı yayımladı.

TFF'den yapılan açıklamada, terör saldırısının üzüntüyle öğrenildiği aktarılırken, 'Hain saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimize Allah'tan rahmet, Türk Silahlı Kuvvetleri ve şehit ailelerine başsağlığı dileriz' denildi.

Fenerbahçe Kulübü, kınama mesajı yayımladı

Fenerbahçe Kulübü, Tunceli'de meydana gelen ve 7 kişinin hayatını kaybettiği patlamayla ilgili kınama mesajı yayımladı.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, 'Tunceli'de askeri personel taşıyan sivil plakalı minibüsün geçişi sırasında, terör örgütü tarafından yola yerleştirilen bombanın patlatılması üzerine 6 güvenlik görevlisi ve bir de sivil vatandaşın şehit olduğu haberini büyük bir üzüntüyle öğrendik. Bu hain terörist saldırıyı lanetliyor, şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar, başta şehitlerimizin yakınları olmak üzere tüm ulusumuza başsağlığı diliyoruz' denildi.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com