Hakan Gündüz kovuldu!

Hakan Gündüz kovuldu!
CNN Türk’te Ayşenur Arslan’ın işine son verilmesinin ardından şimdi de Doğan Grubu’nun en değerli markalarından olan Radyo D, yeniden düzenleniyor: Radyonun sevilen seslerinden DJ Hakan Gündüz ile yollar ayrıldı.

Türkiye’nin en çok dinlenen sabah programını yapan Hakan Gündüz, uzun bir süre Uğur Dündar ile canlı bağlantı yaparak gündemi değerlendiriyordu.
 
KONUŞMA SÜRELERİ KISITLANDI
 
Star TV’nin satışı ve Uğur Dündar’ın gruptan ayrılmasından sonra Hakan Gündüz’ün programdaki konuşma sürelerine kısıtlama getirildi. Genelde müzik çalarak telif ücreti ödenmemesi için DJ’lerin daha fazla konuşması istenirken, Radyo D tam aksini yaparak Hakan Gündüz’ün daha az konuşmasını istedi.
 
Dinleyicisinin yoğun tepkiye neden olan bu durumu daha fazla kabullenmek istemeyen Hakan Gündüz ise Radyo D yönetimine, "dinleyiciye ayıp ve haksızlık edildiğini" söyleyerek anlaşarak ayrılmak istediğini iletti.
 
Gündüz, twitter ve facebook üzerinden binlerce takipçisine Radyo D ile yollarını ayırdığını iletti.
 
ÇALIŞANLAR DA DİNLEYİCİLER DE ÜZGÜN

 
Hakan Gündüz’ün radyodan ayrılması dinleyicilerin tepkisine neden olduğu gibi Doğan grubu çalışanları tarafından da üzüntüyle karşılandı.
 
Radyo D’nin etkili bir radyodan, müzik kutusuna dönmesi dinleyici kaybetmesine yol açacak görünüyor. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com