Hakan Şükür'e "Maç kaç kaç?" sorusu

Hakan Şükür'e "Maç kaç kaç?" sorusu
Milli Eğitim, Kültür Gençlik ve Spor Komisyonunda, zorunlu eğitimi kademelendirerek 12 yıla çıkartan ve kesintisiz eğitime son veren 4+4+4 eğitim modeli teklifi dün görüşüldü.

4+4+4 eğitim modeli teklifinin görüşüldüğü komisyon toplantısından yaklaşık iki saat ayrılan AKP İstanbul Milletvekili Hakan Şükür dönüşünde CHP'li milletvekillerince "Maç bitti mi?", "Maç kaç kaç" sözleriyle karşılandı. Şükür, "Bilmem" diyerek yerine oturdu.

Hakan Şükür'e maç sorusu

Bir özel televizyon programında yorumculuk yapması nedeniyle tartışma konusu olan AKP İstanbul Milletvekili Hakan Şükür komisyonun başladığı saat 11.00'den 19.00'a kadar toplantı salonunda konuşmaları dinledi. Saat 21.30 civarında komisyon toplantısına tekrar gelen Hakan Şükür'e CHP'li milletvekilleri "Maç bitti mi?", "Maç kaç kaç bitti" diye laf attı. Şükür, "Bilmem" diyerek yerine oturdu.

CHP Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş twitter hesabından, "Milli Eğitim komisyonundayız. 4 saattir Sakarya Milletvekili Engin Özkoç konuşuyor. Komisyon üyesi Hakan Şükür de köşe de laptopuna bakıyor. Meğer Hakan Şükür laptopundan mac seyrediyormuş" diye yazdı.

Belgeler başını ağrıtacak...

TV 8 ekranlarında yayınlanan Haber Aktif, AKP milletvekili Hakan Şükür ve LİG TV tartışmasını yeni bir boyuta taşımıştı. Gökmen Karadağ'ın hazırladığı programda Hakan Şükür'ün 4 Ocak, 1 ve 2 Şubat'ta TBMM çalışmalarına mazeret bildirerek katılmadığı ama LİG TV yayınına çıktığı belgelenmişti.

Hakan Şükür'ün bazı meclis oturumlarına mazaret bildirip katılmadığı günlerin akşamında LİG TV'ye çıkıp yorumculuk yaptığını belgelenmişti.(NSE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com