Hakem Semineri başladı

Hakem Semineri başladı
Süper Final maçları öncesinde, Merkez Hakem Kurulu tarafından düzenlenen hakem eğitim semineri başladı.

Bu sezon Türk futbol tarihinde ilk kez yapılacak Süper Final maçları öncesinde, Merkez Hakem Kurulu tarafından düzenlenen hakem eğitim semineri başladı.

Antalya'daki Gloria Serenity Otel'de başlayan seminere, belirlenmiş Üst Klasman Hakem ve Üst Klasman Yardımcı Hakemler katılıyor. 12 Nisan Perşembe günü sona erecek seminerde eğitimci olarak UEFA Hakem Komitesi üyesi Jaap Uilenberg, UEFA Hakem Konvansiyonu Türkiye Sorumlusu J.W.Larsen, UEFA Yardımcı Hakem Eğitimcisi Philip Sharp ve MHK Bölge Eğitim Sorumluları hazır bulunacak.

Ayrıca Zekeriya Alp basın toplantısı düzenleyecek UEFA'nın EURO 2012 için, hakem ve yardımcı hakemlerine uyguladığı özel eğitim programına benzer bir programın uygulanacağı bu özel seminerin kapanış günü olan 12 Nisan Perşembe günü saat 13.30'da MHK Başkanı Zekeriya Alp basına yönelik bir değerlendirme toplantısı yapacak.

Seminere katılan hakemler ise şöyle:

Cüneyt Çakır, Halis Özkahya, Fırat Aydınus, Hüseyin Göçek, Tolga Özkalfa, Yunus Yıldırım, Bülent Yıldırım, Mustafa kamil Abitoğlu, Kuddusi Müftüoğlu, İlker Meral, Özgür Yankaya, Süleyman Abay, Barış Şimşek, Abdullah Yılmaz. Öte yandan Spor Toto Süper Lig yardımcı hakemleri de seminere katıldı. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com