Hakemler Simav'da bir araya geldi

Hakemler Simav'da bir araya geldi
6 ilde görev yapan futbol hakem ve gözlemcileri, aileleriyle Simav'da tatil yaptı
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Kütahya Şubesi'nce düzenlenen organizasyonda, 6 ilden 180 hakem ve gözlemciler, Simav'da aileleriyle tatil yaptı. 
     Derneğin Kütahya Şube Başkanı Faruk Oyar, gazetecilere yaptığı açıklamada, Balıkesir, Kütahya, Bursa, Bilecik, Eskişehir ve Yalova'da görev yapan 180 hakem ve gözlemcinin Simav'da çeşitli sportif etkinliklere katıldığını bildirdi. 
     Hakem ve gözlemcilerin aileleriyle Eynal ve Çitgöl kaplıcalarında iki gün tatil yaptığını belirten Oyar, ''Burada hem tatil yaptık hem de mesleğimizin sorunlarının çözümünü masaya yatırdık. Simav ve Çitgöl'de bizi ağırlayan protokol ve derneğimizin yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim'' dedi. 
     Simav'daki etkinliklere Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi Halit Gerçeker, Dernek Genel Sekreteri Etem Atasoy, Müdür Kemalettin Bayyar, üst klasman hakemi Mesut Çalık, üst klasman yardımcı hakemi Mehmet Kağan Bingöl, İl Hakem Kurulu başkanları, şube başkanları, il eğitmenleri, ulusal hakemler, ulusal yardımcı hakemler, bölgesel hakemler, bölgesel yardımcı hakemler, il hakemleri ve gözlemcilerin katıldığını dile getiren Oyar, iller arası futbol turnuvasında finalde Bursa'yı 1-0 yenen Kütahya hakem ve gözlemcilerinin birinciliği kazandığını kaydetti. 
 
Etiketler: , ,
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com