Hakkari'de Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası

Hakkari'de Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası
Hakkari Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Voleybol İl Temsilciliği tarafından başlatılan kurumlar arası voleybol turnuvası devam ediyor

Hakkari Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Voleybol İl Temsilciliği tarafından başlatılan kurumlar arası voleybol turnuvası devam ediyor.
Kurumlar arası kaynaşmayı sağlamak amacıyla düzenlenen turnuva, spor salonunda12 değişik kurumun katılımıyla devam ediyor. Bir ay boyunca devam edeceği belirtilen müsabakalarda dereceye girecek takımlara kupa verileceği belirtildi. Akşam saatlerinde Devlet Hastanesi ve Afet ve Acil Müdürlüğü (AFAD) arasında oynanan maç ise oldukça çekişmeli ve heyecanlı geçti. Maçta Devlet Hastanesi, AFAD takımını 3-1’lik setlerle yendi.
Hakkari Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri ise Voleybol İl Temsilciliği ile birlikte başlattıkları müsabakalarda şuana kadar 7 takımın karşı karşıya geldiğini belirttiler. Müsabakaların bir ay devam edeceğini belirten yetkililer amaçlarının kurumlar arası kaynaşmayı sağlamak ve memurları spora teşvik etmek olduğunu ifade ettiler.

Kaynak: İHA

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com