Halis Özkahya'ya dev destek

Halis Özkahya'ya dev destek
Antalya Mardan Palace Oteli'nde düzenlenen törene FIFA kokartı alan Halis Özkahya'ya gösterilen destek öne çıktı. Antalya'da düzenlenen üst klasman hakem ara seminerinde toplam 7 hakemin FIFA kokartlarını aldığı törende salonda Halis Özkahya ismi anons ed

Fenerbahçeli Raul Meireles'e gösterdiği kırmızı kart ve raporunda bu oyuncunun kendisine tükürüğünü belirten ve Türkiye'de gündeme oturan Halis Özkahya'ya törende diğer 6 hakemin aksine ismi anons edildiğinde diğerlerinin aksine 1 - 2 dakika boyunca süren şiddetli alkış fırtınası yaşandı.

Cüneyt Çakır, Fırat Aydınus, Bülent Yıldırım, Hüseyin Göcek, Halis Özkahya, Barış Şimşek, Mete Kalkavan'ın FIFA kokartı aldığı törende bu klasmana ilk kez yükselen hakemler ise Mete Kalkavan ve Barış Şimşek oldu.     

Gecede hakem Cüneyt Çakır'ın 'world referee' dünya hakemler sitesi tarafından 2012 yılının en iyi hakemi seçildiğini ifade eden UEFA Hakem Komitesi üyesi ve TFF Merkez Hakem Kurulu eğitmeni Jaap Uilenberg, "2012 yılı, Türk hakemliği için gelmiş geçmiş en iyi ve hiç unutulmayacak bir yıldı. Cüneyt Çakır'a teşekkür ediyorum çok başarılı idi. 1996'dan sonra ilk kez bir Türk hakemi Avrupa Şampiyonası ve finallerinde vardı. Aralık ayında FIFA gençler dünya şampiyonası finalinde de Cüneyt Çakır vardı. Kendisi saygın world referee internet sitesi tarafından 2012 yılının en iyi hakemi seçildi. 2013 yılında çok büyük maçlar ve başarılar bizi bekliyor. 2012 mükemmel bir yıldı" dedi.

Ardından Uilenberg, kendisine UEFA tarafından kendisine özel olarak hediye edilen UEFA Euro 2012 ile ilgili hazırlanan özel kitabı Cüneyt Çakır'a sarılarak hediye etti.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com