Halit Ergenç ilk kez konuştu

Halit Ergenç ilk kez konuştu
Turistik Otelciler İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği tarafıdan düzenlenen törende ödül almak için sahneye çıkan Halit Ergenç, Muhteşem Yüzyıl'la ilgili eleştirilere ilk kez cevap verdi.

Turistik Otelciler İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği, Hilton Oteli’nde düzenlediği törenle yurtdışında ilgi gören Türk dizilerinin oyuncu ve yapımcılarına teşekkür plaketi verdi.

TUROB Başkanı Timur Bayırdır ise, Muhteşem Yüzyıl dizinin oyuncu Halit Ergenç ile Nur Fettahoğlu’na ödül verdi.

Halit Ergenç, şunları söyledi:

"Benim bir keşkem var. Keşke biz bugün cumhuriyet ve Osmanlı dönemi ile ilgili sayısız sayıda yapılmış diziler ve filmlerin ardından yapılmış bir prodüksiyon olsaydık. Biz biliyoruz ki bir proje dalında ilkse biz ilk olduğumuz söylemiyoruz. Tabi? ki yapılmış başka projeler de var. Bu kadar başarı kazanmış bir proje olarak ilkse muhakkak bu kadar çok eleştiriye bazen tahribata uğrayacak bazen saldırıya uğrayacak bunlara maruz kalabilir. İşte burdada aslında biz yapmak istediğimiz noktaya ulaşmışız demektir. Çünkü bir televizyon dizisi aslında belgesel olarak insanlara ders verme mecburiyeti taşımamalı ama insanların kafalarında sorular yaratıp bu soruların cevaplarını arama isteği uyandırıp birbirleriyle konuşmaya ve tarihi gerçekleri öğrenmeye yönlendirir. Umarım bizden sonra bizden çok daha iyi işler yapacak. İnsanlar için bugün bizim yaşadığımız korkutucu ürkütücü ve vazgeçirici olmaz da bizim yurtiçi ve yurtdışında kazandığımız başarıların çok daha fazlasını yakalarlar."

Bakan Günay, organizasyona katkılarından dolayı Hilton Worldwide Türkiye Üst Sınıf Oteller Bölge Müdürü Armin Zerunyan’a da teşekkür plaketi verdi. Oyuncu ve yapımcılar Bakan Günay ile toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com