Halk AKP'li belediyenin çetesine tepki gösterdi

Halk AKP'li belediyenin çetesine tepki gösterdi
Keçiören halkı, kendilerini A takımı olarak adlandıran faşist çeteye destek veren belediyeyi uyarmak amacıyla Keçiören Belediyesi önünde bir basın açıklaması gerçekleştirdi.
Keçiören halkı kendilerine A Takımı olarak adlandıran faşist çetenin, ilçelerinde terör estirdiğini duyurarak, bu çeteye arka çıkan AKP'li Keçiören Belediyesi'ni uyardı.
 
A Takımı'nın belediyenin taşıtlarını ve olanaklarını kullandığını ve belediyeden doğrudan maaş aldığını ifade eden Keçiörenliler, AKP'nin gerici ve piyasacı düzenlemelere karşı gelişen halk tepkisini yalnızca polis ile değil sivil faşist çeteleri de kullanarak bastırmaya çalıştığını söyledi.
 
Dün Keçiören Belediyesi önünde gerçekleştirilen basın açıklamasında ilçe sakinleri adına konuşma yapan İrem Ezgi Çiçek öncelikle Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak olmak üzere tüm yetkilileri uyararak, "Bir an önce faşist A takımı dağıtılmalı ve bu çetenin belediye ile ilişkisi, kuruluş amacı, faaliyetleri kamuoyu ile paylaşılmalıdır. Tüm sorumlular A takımı faaliyetlerini hesabını vermelidir." dedi.
 
Çiçek ayrıca A takımı tehdit ve şantajlarına karşı mahalleliler olarak kendilerini savunma haklarının saklı olduğunu belirterek "Sorumluluk AKP’li belediyenindir." dedi.
 
A takımı neler yaptı?
 
Ovacık mahallesinde barınma hakkına sahip çıkan Erdal Yıldırım’ın öldürülmesi de dahil olmak üzere birçok yaralama, tehdit, taciz, darp ve hakaretlerin faili A takımı son olarak 29 Mart’ta evinin bahçesinde oturmakta olan Yılmaz ve Özkan Kayoz kardeşlere silah, kılıç ve sopalarla saldırmıştı.(IUK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com