"Halk Kendisi için 'EVET' Demeli"

"Halk Kendisi için 'EVET' Demeli"
Kütahya AKP Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Tahsin Aydın yaptığı yazılı açıklamada, AKP Hükümeti olarak sevdalarının sadece millet olduğunu vurgulayarak; bugüne kadar 11.500 km duble yol, onlarca hastane, havaalanı ve çok sayıda hızlı tren projesi gerçekle

Kütahya AKP Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Tahsin Aydın yaptığı yazılı açıklamada, AKP Hükümeti olarak sevdalarının sadece millet olduğunu vurgulayarak; bugüne kadar 11.500 km duble yol, onlarca hastane, havaalanı ve çok sayıda hızlı tren projesi gerçekleştirdiklerini söyledi. Aydın, ayrıca Anayasa değişikliğine halkın kendi faydası doğrultusunda 'evet' diyeceklerini de sözlerine ekledi.
Türkiye'nin geleceği için hiç kimseden çekinmedem çalışmalarına devem ettiklerini savunan Aydın, yaklaşan Ramazan Bayramı'nın Kütahya halkına sağlık ve mutluluk getirmesini dileyerek Kütahyalıların Ramazan Bayramı'nın mübarek olmasını diledi.
Türkiye'nin geleceği için hiç kimseden çekinmediklerini dile getiren Aydın, tek amaçlarının halka hizmet etmek olduğunu vurgulayarak konuşmasını şöyle sürdürdü:
'Milletin selameti için her güçlüğe ve zorluğa karşı mücadele eden defalarca zarara uğratılan Ülkemizin menfaati için en iyi kararları alan; PKK, ergenekon, balyoz ve HSYK yapılanmalarına karşı hiç kimseden çekinmeden yoluna devam eden bir iktidar var. Anaysa Değişikliği bir seçim veya siyasi partilerinin oylanması değildir. Bu değişiklik aydınlık bir Türkiye'nin geleceği için hazırlanmıştır'
Toplumun geleceği için halkın evet demesi gerektiğini özellikle vurgulayan Aydın, askeri vesayetten kurtulmak için, insanların durup dururken fişlenmemeleri için, asit kuyularına atılan ve faili meçhul cinayetlerinin ortaya çıkması için değişikliğe ve değişime evet denmesi gerektiğini ifade ettti.
Darbecilerin yargılanması ve Türkiye'de bir daha darbelerin olmaması için değişikliğin bir fırsat olduğunu dile getiren Aydın, konuşmasını şöyle sürdürdü:
'Vatandaşlarımızın hakkını arayabilmesi için kamu denetçiliği kurulması ve vatandaşların Anayasa Mahkemesine bireysel olarak başvurmaları için herkesin değişikliğie evet diyeceğini umuyorum çünkü maddeler toplumun yararına.' şeklinde açıklamalarda bulundu.
Tahsin Aydın son olarak, AKP Milletvekilleri, Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça, İl ve İlçe teşkilatları birlikte Kütahya'da çok iyi bir referandum çalışması yaptıklarını vurgulayark, Kütahyalıların anayasa değişikliğine 'EVET ' diyeceklerini söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com