'Halkımdan özür diliyorum'

'Halkımdan özür diliyorum'
Bodrum'da yasak aşkıyla görüntülenen BDP'li Bengi Yıldız o fotoğrafları için ilk kez konuştu...

BDP Batman Milletvekili Bengi Yıldız, Demokratik Toplu Kongresi'nden (DTK) ihracını gündeme getiren, Bodrum'da bir kadınla tekneye binerken ve içki içerken çekilen fotoğraflarının bir gazetede yayınlanmasıyla ilgili olarak, "Halkımdan ve seçmenlerimden özür diliyorum. Partimin her kararına saygılıyım, istifa derlerse istifa ederim. Ben dava adamıyım partime olayla ilgili açıklama yaptım. Fotoğraf gerçek, ama yansıtılış biçimi çok farklı" dedi.

HALKIMDAN ÖZÜR DİLİYORUM

Bir aile dostunun düğünü için Bodrum'a gittiğini dile getiren Yıldız, "Onlarla beraber herkesin gittiği denize gittik, herkesin binebildiği bir tekneye bindik. O gittiğim yer de Batmanlı hemşerimindir ve birçok Batmanlı hemşerim ordaydı. Ama fotoğraflarda gayrı meşru bir ilişki varmış gibi farklı bir sunum var. Olayı çarptırıyorlar. O bahsedilen aile dostumuzdur. O bayan daha önce defalarca Batman'a geldi, birçok partili arkadaşımız tanır kendisini. Eşim Ankara'da olduğu için tanışmamış onunla. Halkımdan özür diliyorum" diye konuştu.

PARTİMDEN ÖZÜR DİLİYORUM

Olaydan sonra partisiyle görüştüğünü ve konuyla ilgili gereken açıklamaları ve bilgileri sunduğunu ifade eden Yıldız, "Partimden halkımdan ve seçmenlerimden özür diliyorum özeleştiri veriyorum" dedi.

YARGISIZ İNFAZ YAPILDI

Kendisine yargısız infaz yapıldığını belirten Yıldız, "Olayı çarpıtarak yazanlar bunun hesabını verecek. Kaç gündür yazılıyor. Neye dayanarak yazılıyor belli değil. Kaynağınız kim, bunun hesabı sorulacak" diyerek fotoğraflarını yayınlayan gazeteleri eleştirdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com