“Halkımızı ve aday adaylarımızı bekliyoruz”

“Halkımızı ve aday adaylarımızı bekliyoruz”
10 Nisan Pazar günü Dumlupınar stadında saat 14.00'da Kütahyaspor ile Manisa Donatımspor arasında yapılacak olan futbol müsabakasına Kütahyaspor Başkanı Ahmet Tekdemir, bütün Kütahyalıları ve Kütahya milletvekili aday adaylarını Kütahyaspora destek iç

10 Nisan Pazar günü Dumlupınar stadında saat 13.00'da Kütahyaspor ile Manisa Donatımspor arasında yapılacak olan futbol müsabakasına Kütahyaspor Başkanı Ahmet Tekdemir, bütün Kütahyalıları ve Kütahya milletvekili aday adaylarını Kütahyaspora destek için davet etti.
BAL Liginin 23. haftasında oynanacak olan Kütahyaspor- Manisa Donatımspor maçına Başkan Ahmet Tekdemir tüm Kütahya halkını ve tüm Kütahya miletveli aday adaylarını müsabakaya davet etti.
Kütahyasporun şampiyonluğu yolunda çok büyük bir maç olan ve Kütahyaspor'un kesinlikle kazanması gerektiğini söyleyen başkan Tekdemir, “Bu maçta istiyoruz ki tüm Kütahya halkı bizim yanımızda olsun, bize destek versin. Milletvekili aday adaylarının da maçta bulunmasını istiyoruz. Bizim, Kütahyaspor'un ve sporumuzun yanında olduklarını bize göstersinler” dedi. En önemlisi de kendilerini Kütahyanın sporuna adamış gencecik çokcuklara moral olmasını arzu ettiğini dile getirdi.
Bal ligi 23. haftasında 35 puanla 3. sırada olan Kütahyaspor geçen hafta deplasmanda Isparta Savspor 4-2 yenerek yerini sağlamlaştırmıştı. Bu haftaki maçla şampiyonluk yolunda önemli bir maç oynayacak olan Kütahyaspor, aynı haftada Uşakspor'un haftayı bay geçecek olması sonucunda kendi sahasında yara almak istemiyor.
Kütahyasporun evinde ağırlayacağı Manisa Donatımspor ligin 7. sırasında ve puanı 28. ev sahibi Kütahyasporun bir hayli gerisinde olan M. Donatımspor ise ligde iddialı bir konumda bulunmuyor.
Kütahyaspor başkanı Ahmet Tekdemir bu maçın kendileri için çok önemli bir maç olduğunu ve şampiyonluk yolunda kendilerinin büyük favori olduğunu dile getirdi. Bir zamanlar Kütahyasporun iyi bir yerde olduğunu sonradan yaşanan sıkıntılar sonucunda gerilediklerini dile getiren Tekdemir; “Tek dileğimiz Kütahyasporun daha ileriye gitmesi, daha yukarılara tırmanmasıdır. Kütahyaspor bizim şahsi kulübümüz değildir. Kütahyaspor bu kendin her karesinin spor kulübüdür” dedi.
Kendilerine inananları futbola inananların, futbolu sevenlerin kendilerini yalnız bırakmayacağını dile getiren Tekdemir, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Şampiyon olmamız halinde şampiyonluğu bize destek veren herkese ve tüm Kütahya halkına hediye edeceğiz. Umarım Kütahya'dan daha çok takım yukarılara oynar. Yaşadığımız tatlı heyecanı bir çok takımımız yaşar ve üst liglerde bizi daha çok takımımız temsil eder.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com