"Halkımızın telefonlarına cevap vereceğim"

"Halkımızın telefonlarına cevap vereceğim"
AK Parti milletvekili aday adayı olduğunu açıklayan Abdullah Ünal; " Milletvekili seçildiğim takdirde her zaman halkımızın içinde olacağım ve onların telefonlarına mutlaka cevap vereceğim" dedi.

AK Parti milletvekili aday adayı olduğunu açıklayan Abdullah Ünal; ' Milletvekili seçildiğim takdirde her zaman halkımızın içinde olacağım ve onların telefonlarına mutlaka cevap vereceğim' dedi.
Abdullah Ünal yaptığı basın toplantısında şu konulara değindi:
'AK Parti teşkilatımızın ve halkımızın teveccühleriyle AK Parti Milletvekili aday adaylığına talip oldum. Milletvekili seçildiğim takdirde her zaman halkımızın içinde olacağım ve onların telefonlarına mutlaka cevap vereceğim. Hemşerilerim Ankara'ya ziyarete geldiklerinde kapımız sonuna kadar açık olacak. Ticarette kazandığım özgüven, dürüstlük, cesaret ve birikimlerim sayesinde siyasette de başarılı olacağıma inanıyorum. Kısa olan yaşantımıza güzel hizmetler sığdırabilmek için gayret edeceğim. Memleketimizin menfaatleri için dik duracağım. Teşkilatımızı yeniden toparlayıp, kırılan gönülleri yeniden kazanacağız. Her yıl Kütahya ve ilçelerinde genişletilmiş toplantılar yaparak neler yapabiliriz? Bunları tartışacağız. Yine her yıl Ankara'da Kütahyalılar günü düzenleyeceğiz. Kütahya'mızın bütün yer altı ve yerüstü zenginliklerini dünyaya duyuracağız. Özel sektöre Kütahya'nın bütün kapılarını sonuna kadar açarak işsizliği asgari seviyelere indireceğiz. Milletvekillerimizle beraber uyumlu ve hoşgörülü görev yapacak, tebessümü yüzümüzden hiç eksik etmeyeceğiz” şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com