"Halkın Görüşüne Önem Veriyoruz"

"Halkın Görüşüne Önem Veriyoruz"
Tavşanlı'da; kanalizasyon, yağmur suyu hattı, doğalgaz gibi alt yapı ile yol genişletme çalışmalarının tamamlanması sonrası parke taşı ile kaplanacak Çakar Sokak'ın 2010 yılı çalışma programına alındığı Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler tarafında

Tavşanlı'da; kanalizasyon, yağmur suyu hattı, doğalgaz gibi alt yapı ile yol genişletme çalışmalarının tamamlanması sonrası parke taşı ile kaplanacak Çakar Sokak'ın 2010 yılı çalışma programına alındığı Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler tarafından açıklandı.
Çalışmalar sırasında yıkılacak alanların belediye tarafından yeniden yapılacağını söyleyen Belediye Başkanı Mustafa Güler Çakar Sokak sakinleriyle bir toplantı yaparak çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Güler, toplantıda Karaca Sokak ve civarında yürütülen alt yapı ve düzenlemeler kapsamında Çakar Sokak'ta da yapılması planlanan çalışmaların sokak sakinleri olarak kabul edilmesi ile başlanacağını belirterek sokak sakinlerinden onay almak istediklerini söyledi. Sinevizyon olarak sunulan çalışma detaylarını dinleyen Çakar Sokak sakinleri yapılan oylamayla sokak üzerinde yapılması planlanan düzenlemelerin 2010 yılı çalışma programı dahilinde yapılmasını istediler. Katılımcıların büyük çoğunluğunun kabul ettiği düzenlemeler sonrası Çakar Sokak alt yapı düzenlemeleri sonrası parke taşı ile kaplanacak. Bu uygulamadan memnuniyet duyduklarını da belirten Çakar Sokak sakinleri uygulamalar öncesi bizimde fikirlerimizin alınması memnuniyet verici diyerek Belediye Başkanı Mustafa Güler'e teşekkür ettiler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com