Hamamcı: " Hizmetlerimizle iz bırakmak için yola çıktık"

Hamamcı: " Hizmetlerimizle iz bırakmak için yola çıktık"
SP İlçe başkanı iken SP 1. Sıra il genel meclisi adayı olan Mehmet HamamcıI İkinci bir Ahmet Deringibi, hayırlı işlerle ardından Fatiha okutmak için yola çıktıklarını beyanla;” Köylerimizde yapacağımız çalışmalar ile köylerde yaşayan vatandaşlarım
Ercan Kolku | Emet

Hamamcı Milli görüş misyonu içerisinde yıllardır, partisi ve partilerinin adayları için mücadele verdiklerini ve oy istediklerini beyanla ;” İlk defa aday olarak kendime oy isteyeceğim. Milli görüş hassasiyetinde adil hizmet dağılımı ve siyasi parti ayrımı yapmadan, tüm köylerimizin ihtiyaçları için gece gündüz çalışmaya söz veriyorum” dedi.

Adaylık sürecinde ilçemize bağlı tüm köylerde htiyaçların tespit ettiklerini ve bir program hazırladıklarını belirten Hamamcı şunları söyledi; “İş bilenin kılıç kuşananıdır. İktidar olmakla muktedir olmanın farklı olduğunu hep birlikte görüyoruz. Komşu ilçelerimizde muhalefet partili il genel meclisi arkadaşalrımızın belde ve köylerine getirdikleri hizmetler ortadadır. Bizlerde milli görüş sentezi ile tüm köylerimize hakkaniyet ve aciliyet ölçüsünde Valilik kanadından ve ilden ne yapılmaıs gerekiyorsa, tüm imkanalrı seferber ederek çalışacağız. Yıllardır siyaseti “Halka hizmet hakka hizmettir” anlayışı ile görmüş, ve bu yolda mücadele etmiş insanlar olarak, bizlerin mevki ve makamlarda, basit çıkar hesaplarında gözümüz olmaz. Köylerimizde yaşayan vatandaşlarımızın yaşadığı sorunlar bizleride rahatsız etmekte olup, gerekli çalışmaların yeterince yapılmaması etkin çalışmalar yapılmamasından kaynaklanıyor. Allahın izni ile görev bize verilirse, her paltformda köylerimizinm sorunlarının giderilmesi için aktif bir çalışma içinde olacağız “dedi.
 
SP’de İl genel meclisi 1. Sıra dayı Mehmet Hamamcı olurken 2. Sıra Faruk Karaca oldu. 1983 Çerte doğumlu Karaca  lise dahil eğitimini Örencikde tamamlarken halen Kamu yönetimi bölümünü okumakta. Çertede ticaret ile iştikal eden Karaca, 2. Sıradna il genel meclisi üyesi olmak için seçimlerde mücadele edecek.Bu arada başkan Hamamcı’nın il genel meclisi üyeliği için ayrıdlığı parti başkanlığı görevine İsmail Özsu getirildi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com