Hamile Eşini Karnındaki Bebekle Birlikte Öldürdü!

Hamile Eşini Karnındaki Bebekle Birlikte Öldürdü!
Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesi'nde önceki gece Şükrü Bakaçhan (20), 9 ay önce evlendiği amcasının kızı 6 aylık hamile eşi Lütfiye Bakaçhan'ı (22) öldürdüğünü söyledi.

Şanlıurfa Viranşehir'de önceki gece evinde, başına tek kurşun sıkılarak öldürülen, 6 aylık hamile Lütfiye Bakaçhan'ın (22) töreye kurban gitmediği, kocası Şükrü Bakaçhan (20) tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

6 aylık hamile kadına infaz!

Dokuz ay önce kaçarak kuzeniyle evlenen Lütfiye Bakaçhan, önceki gece evinde başına sıkılan tek kurşunla öldürüldü. Genç kadının cesedinin, cinayetin ardından eve gelen eşi Şükrü Bakaçhan tarafından bulunduğu ileri sürüldü. Olay yerine gelen polis evde inceleme yaparken, sinir krizleri geçiren Şükrü Bakaçhan ise hastaneye götürüldü.

Genç kadının ailesinin rızası dışında evlendiğini ve nikâhın ardından iki aile arasında tüm ilişkilerin kesildiğini öğrenen ekipler, soruşturmayı “töre cinayeti” ihtimali üzerinde yoğunlaştırdı. Lütfiye'nin 77 yaşındaki babası Ali ile 46 yaşındaki ağabeyi Bahri Bakaçhan gözaltına alındı. Baba oğul, Lütfiye ile konuşmadıklarını doğrularken, cinayetle ilgili iddiaları ise reddetti. Bu sırada Şükrü Bakaçhan ile ailesinin ifadesinde çelişkiler belirleyen polis, Lütfiye'nin eşinin yanı sıra annesi Zeliha (46) ile kardeşleri Hikmet (21), Lütfi (18), Mustafa (31) ve Zozan Bakaçhan'ı (25) gözaltına aldı. Genç kadının babası ve ağabeyi ise serbest bırakıldı.

Şükrü Bakaçhan, dün öğle saatlerinde suçunu itiraf ederek, eşini kazayla vurduğunu söyledi. Bakaçhan, “Ağabeyim Hikmet'ten evlenirken aldığım borçları ödeyemiyordum. Bu nedenle sürekli tartışıyorduk. Yine benden para isteyince tartışmaya başladık. Ruhsatsız tabancamı alarak, korkutmak için Hikmet'e doğrulttum. Silahı gören Lütfiye ile annem aramıza girdi. Eşim elimdeki silahı almak istiyordu. Bir anda elim tetiğe dokundu ve mermi eşimin kafasına isabet etti. Lütfiye yere düştü ve öldü” dedi.

'Silahı sakladım, eve gelip çığlık attım'

Şükrü Bakaçhan, 6 aylık hamile eşi ölünce cinayeti gizlemek için plan yaptığını söyleyerek “Silahı evin duvarları arasına gizledim. Eve yeni gelip cesedi bulmuş gibi çığlıklar attım. Eve gelenler polise haber verdi, ben de sinir krizi geçirdim. Polisin şüphelenmemesi için her yolu denedim ama başarılı olamadım. Eşimi töre gibi gerekçeler yüzünden değil, sadece tartışma sırasında kazara vurdum” diye konuştu


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com