Hamit bu kez de medyaya salladı

Hamit bu kez de medyaya salladı
Almanya maçı sonrasında takım arkadşlarının eksiklerini dile getirip çok çaprıcı sözler sarfeden Hamit Altıntop, bu kez de basına yöneldi..

“Hedefimiz play off'tu ve sonrasında Avrupa şampiyonası. İşimizin zor olduğunu biliyorduk çünkü Almanya inanılmaz performans yakaladı ve bunu bırakmadı. Serisini devam ettirdiği için de teşekkürler. İlk adımı attık, artık ikinci adımı play-offlarda atacağız ve 2008 gibi ilginç, güzel, tarihi bir Avrupa şampiyonası çıkarırız inşallah, bu çok önemli”.

“Gruplarda inişli çıkışlı maçlar oldu. Her grup elemesinde böyle oluyor maalesef. Dengeyi bulamadık, bunun peşindeyiz. Gelecek senelerde inşallah Türk milli takımının bir futbol tarzı olacaktır. Biraz sabır gerekiyor, inanmak ve çalışmak da... 1-2 maç kötü olunca eleştirip sonra yeni bir başlangıçla her şeyi değiştirmek kolay olmuyor. Ben camiamızdan biraz da sabır bekliyorum”.

“Bu bir ilişki gibidir, eleştiri de olacaktır yeri ve zamanı geldiğinde.. Ama bunu arkadaşlar nasıl algılıyor bu da önemli. Benim hep dediğim gibi birlik berberlik de çok önemli. Bunun ayarını iyi bulursak inanıyorum ki bazı şeyleri aşarız ve gelecek arkadaşlar için bazı şeyler daha kolay olabilir”.

“Nuri Şahin koşulara başladı, umduğumdan daha iyi gidiyor. Umarım kasım ayında birlikte olur Türkiyemizi Avrupa şampiyonasına götürürüz”.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com