Hamit Galatasaray kampında

Hamit Galatasaray kampında
Galatasaray'ın anlaşma sağladığı Hamit Altıntop, Avusturya kampına katıldı.
Sarı-kırmızılılar ile Hamit Altıntop resmi sözleşmeyi henüz imzalamasa da milli futbolcu, Galatasaray kampına dahil oldu.
 
HAMİT'TEN İLK AÇIKLAMA
 
Galatasaray'ın yeni transferi Hamit Altıntop, Avusturya kampında GS TV'ye yaptığı açıklamada, transferiyle ilgili olarak "Fazla zor olduğunu sanmıyorum. Bazı zorluklar oluyor. Her şeyi düzgün yaptığımıza inanıyorum. Artık bir sorun kalmadı. Yarından itibaren hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalara başlayacağım" ifadelerini kullandı.
 
Milli futbolcu Hamit Altıntop, sarı-kırmızılı takımdaki hedefleriyle ilgili olarak, "İlk önce takımı tanıyıp, zamanı iyi değerlendirmek istiyorum. Sonrasında hep birlikte çalışıp başarılı olmak için uğraşacağız" dedi.
 
TERİM: "HAMİT GALATASARAY'A HAYIRLI OLSUN"
 
Galatasaray'ın deneyimli Fatih Terim, milli futbolcunun transferiyle ilgili olarak "Hamit önemli bir transfer. Kendisine hoş geldin diyorum. Hepimize hayırlı olsun. Hamit önemli bir oyuncu, önemli bir karakter. Galatasaray'a uzun yıllar faydalı olacaktır. Kendisini Milli Takım'da tanıdım ama çok uzun yılladır tanıyor gibiyim. Bizim açımızdan kolay geçmedi transfer. Profesyonel arkadaşlarımız yoruldu, benim için kolay oldu. Bütün camiamıza hayırlı olsun. İnşallah Hamit Galatasaray'a, Galatasaray'a Hamit'e çok şey kazandıracaktır. Ona bir tek örnek göstrebilirim. Ben yıllarca önce Galatasaray'a geldim ve Galatasaray bana çok şey kazandırdı. Umarım o da mutlu olur, mutlu eder" açıklamasını yaptı.
 
ALBAYRAK: "EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER"
 
Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak ise, "Hamit'e hoşgeldin diyorum, evine hoş geldin diyorum. Çok önemli teklifleri kenara bırakıp, Fatih Hocam'a olan düşkünlüğü için herkesi reddedip bize geldiği için teşekkü ediyorum. Bu transferde emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Galatasaray'a hayırlı olsun" dedi.
 
"GALATASARAYLILAR ÇOK EMEK HARCADI"
 
Son olarak Fatih Terim, "Hamit'i Galatasaray'a kazandırmak için Galatasaraylılar çok emek harcadı. Tek tek sayarak bir başkasına haksız etmek istemiyorum" diyerek sözlerini noktaladı. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com