Hamit GS'yi şok etti

Hamit GS'yi şok etti
Hamit, Galatasaray ile anlaştığını açıkladı ancak ücret konusunda pürüz olduğu ortaya çıktı.

Galatasaray'ın Hamit'in transferini her an bitirebileceği ya da bitirdiği yönündeki iddialara karşın, henüz bu bomba transfere nokta konulabilmiş değil.

Hamit ve Real Madrid cephesinden de transferin bitmek üzere olduğu yolunda açıklamalar geldiği öne sürülüyor. Ancak Galatasaray Yönetimi ile Hamit'in menajeri Reza Fazeli arasında ücret pazarlığı oldukça sert geçiyor. Galatasaray Yönetimi, Hamit'in kulübünden yılda 2.2 milyon Euro kazandığını düşünerek yıldız oyuncuya 2.8 milyon Euro teklif etti. Ancak menajer Fazeli, Hamit'in geçen yıl Real Madrid'e bonservissiz gittiğini ve bu nedenle yılda 4 milyon Euro'ya yakın bir ücret aldığını söyledi. Bunun üzerine sarı kırmızılılar Real Madrid'le temasa geçerek Hamit'in ne kadar ücret aldığını araştırdı. Yapılan araştırmada Hamit'in yılda 3.7 milyon Euro kazandığı doğrulandı.

Real Madrid'de kadroya bile giremese bu parayı kazanan Hamit, sarı kırmızılı kulüpten yıllık 4 milyon ücret ve 4 yıllık mukavele yapılmasını istedi. Hamit'in 4 yılda 16 milyon Euro gibi bir maliyet çıkarması, sarı kırmızılılı yönetimi duraksattı. Hamit'in menajerinin astronomik isteğine karşı bir teklif veren ikinci başkan Ali Dürüst ve yönetici Abdürrahim Albayrak, milli yıldızın bu teklifi kabul etmesi halinde transferin bitebileceğini söyledi. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com