Hamzaçebi'den taziye mesajı

Hamzaçebi'den taziye mesajı
CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, AKP Trabzon eski milletvekili Mustafa Cumur’un vefatı dolayısıyla yayınladığı mesajda, “AKP camiasına ve tüm Trabzonlu hemşehrilerime sabır ve başsağlığı dilerim” dedi.

Hamzaçebi, taziye mesajında, “22 ve 23. Parlamento dönemlerinde Trabzon milletvekili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde birlikte görev yaptığım Sayın Mustafa Cumur’u kaybetmenin üzüntüsü içindeyim. Kendisi erken yaşta aramızdan ayrılmıştır. Merhum Mustafa Cumur’a Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına, AKP camiasına ve tüm Trabzonlu hemşehrilerime sabır ve başsağlığı dilerim” dedi.
Hamzaçebi, eski Devlet Bakanı Eyyüp Cenap Gülpınar’ın vefatı nedeniyle yayınladığı mesajda da, “Eski Devlet Bakanı ve eski TBMM Başkanvekili Eyyüp Cenap Gülpınar’ın vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi TBMM Grubu olarak Merhum Eyyüp Cenap Gülpınar’a Allah’tan rahmet, başta Şanlıurfa Milletvekili Sayın Mehmet Kasım Gülpınar ile ailesine, yakınlarına, tüm sevenlerine ve AKP  Grubuna sabır ve başsağlığı dileriz” ifadelerini kaydetti.
(SRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com