Hande Yener coşturdu

Hande Yener coşturdu
Çorlu Belediyesi Kültür ve Sanat Festivalinde sahne alan ünlü şarkıcı Hande Yener, izleyenleri coşturdu.
Çorlu Belediye binası arkasında yer alan açık otopark alanında düzenlenen konsere Çorlu halkı rekor katılım gösterdi. Binlerce kişi, alana sığmayınca civardaki kaldırımlar ve Kumyol Caddesi’ni doldurdu. İzleyicilerin coşkulu alkışları eşliğinde sahneye çıkan Hande Yener, sevilen şarkılarını seslendirdi. Hande Yener’in muhteşem sahne performansı ve dansçıların şovları büyük beğeni topladı.
 
Konser sırasında sahneye gelen bir hayranıyla dans eden Hande Yener, izleyenlerden bol bol alkış aldı. Hayranıyla dans eden Yener, hayranının tişörtünü çıkartmak istemesi üzerine, “Soyunmak istiyor, bahane olarak beni kullanıyor. Zaten hep suçlu benim, mayo giyen hep benim, hep ben, hep ben. Herkes giyiyor, ben giyince batıyor. Okulda da böyleydi. En arkada oturuyordum, 2 metreyi görmüyordu, hoca beni görüyordu; ben devsem ben ne yapabilirim” dedi.
 
Hayranının kendisinden bir hatıra istemesi üzerine Yener, Musa adlı hayranına küpesini verdi, ondan da kolyesini aldı. Sahnede Hande Yener ile bir süre dans eden Musa, tişörtünü çıkartarak seyircilere fırlattı. Konser alanını dolduran seyirciler adına Hande Yener'i bir kez daha öpen hayranı, daha sonra sahneden ayrıldı.
 
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, sahneye gelerek Hande Yener’e çiçek takdim etti. Baysan, sahneden yaptığı konuşmada, “Türkiye’nin en önemli starlarından birini Çorlu'da ağırlamaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Çorlu, Türkiye’nin 81 ilinde gelen vatandaşlarımızın yaşadığı güzel bir şehirdir. Bu nedenle sloganımız ‘Adımız Çorlu, Soyadımız Türkiye’. Bu sene bu alanda son festivalimizi gerçekleştiriyoruz. Bir sonraki ve devamındaki festivallerimizi tamamlanma aşamasında olan Cumhuriyet Parkı'nda yapacağız. 29 Ekim’de açılış törenini gerçekleştireceğiz. Cumhuriyet Bayramı, Cumhuriyet Parkı’nda kutlanır sloganıyla halkımızın hizmetine sunacağız” dedi. (NSK)
Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com