Hande Yener'den İlginç İstek!

Hande Yener'den İlginç İstek!
Ünlü şarkıcı endişelerini özel isteğiyle gösterdi...

Giydiği kıyafetleri, kavgaları, sıra dışı klipleri ve şarkıları ile sık sık adından söz ettiren Hande Yener, hafta sonunda başkent Ankara'da verdiği konserde üç bin kişinin karşısına çıktı. Ayakligazete.com'un haberine göre, Armada Alışveriş Merkezi tarafından düzenlenen özel yılbaşı partisinde sahne alan sanatçı konser öncesi ilginç bir istekte bulundu. Konserin bir yılbaşı partisi olduğunu ve sahnede konsepte uygun dekor yapılmasını isteyen ünlü pop yıldızı ayrıca sahneye ve seyircinin üzerine de kar yağdıracak suni kar üreten makinelerinin de getirilmesini istedi.

'SUNİ KAR'LA COŞTULAR!

Organizasyonu düzenleyenler de bu ilginç istek üzerine konserin verildiği alana dört adet suni kar üreten cihaz getirdiler. Özellikle hareketli şarkılar sırasında yapılan suni kar yağışı hem Hande Yener'i hem de onu izlemeye gelen sevenlerini coşturdu. Avrupa'yı vuran soğuk hava ve yoğun kar yağışının aksine, kış mevsimini adeta bahar havasında geçiren Türkiye'de Hande Yener suni de olsa yoğun kar yağışı keyfini hayranlarına yaşatmış oldu.

"CİDDİ ENDİŞELERİM VAR"

Ünlü sanatçı “Küresel ısınma konusunda benimde ciddi endişelerim var. Eskiden normal bir düzen içinde yaşadığımız mevsimleri anormal yaşamaya başladık. Ocak ayı geldi daha doğru dürüst kış yaşamadık. Kar yağması gereken pek çok yere yağmur bile yağmıyor. Bende küresel ısınmaya dikkat çekmek için sahnede kar yağsın istedim. Güzel de oldu” dedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com