Hande'den Göğüs Şov! / VİDEO

Hande'den Göğüs Şov! / VİDEO
80'nci İzmir Enternasyonal Fuarı'nda konser veren Hande Yener, kıyafetinin kurbanı oldu...

80'nci İzmir Enternasyonal Fuarı'nda konser veren Hande Yener, kıyafetinin kurbanı oldu. Askılı elbisesinden fırlayan göğsünün göründüğünün farkına varmadan şarkı söyleyen Yener uyarılmasının ardından elbisesini değiştirerek konserini tamamladı.

Yonca sponsorluğunda düzenlenen Gençlik Konserleri'nin son konuğu Hande Yener oldu. Açıkhava Tiyatrosu'ndaki konseri binlerce İzmirli izledi. Siyah, tek askılı kostümüyle sahneye çıkan Yener hareketli şarkılarını söyleyip dans etmeye başlayınca kıyafetinin azizliğine uğradı. Sol göğsü görünen Yener farketmeyin şarkısını söyleyeme devam etti. Bir süre sonra orkestra arkadaşlarının uyarısıyla kendini toparlayan Yener sonraki bölümde daha dikkatli davrandı. Yener ara verdiğinde de kulise gidip kıyafetini değiştirdi.

Konserinin ikinci bölümünde sahneden inerek seyircilerin arasında şarkılar söyleyen Yener küçük bir hayranını da sahneye alarak birlikte şarkı söyledi. Programın ilerleyen dakikalarında ise seyirciler bir evlenme teklifine tanıklık yaptı. Yener'in sahneye davet ettiği gümrük müşavirliği firmasında çalışan Canip Aydın kız arkadaşı Fatma Erdoğan'a evlilik teklifinde bulundu. Evlenme teklifine Fuar Açıkhava Tiyatrosu'nu dolduran insanların da alkışları arasında teklife evet diyen Fatma Erdoğan ile Can ile Canip Aydın'ı Hande Yener kutladı.

İZFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Gülerman da konser sonunda, Hande Yener'e ve Yonca Gıda Pazarlama Müdürü Cana Gedik'e plaket ve çiçek vererek teşekkür etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com