Hande'nin Oryantal Şovu Büyüledi!

Hande'nin Oryantal Şovu Büyüledi!
Hande Yener, sergilediği oryantal şovuyla herkesi büyüledi..

Ece Erken'in açılışını Oryantal Diedem ile yaptığı Rengarenk programında Hande Yener'e canlı yayında evlenme teklifi geldi. Sudanlı bir hayranı evli olmasına rağmen Hande Yener'le evlenmek istediğini söyledi.

HANDE YENER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

Uzaylı şarkısını söyleyerek programa giriş yapan Hande Yener, Ece Erken'in “NASA açıklamalarında akla Hande Yener geliyor” deyince Hande Yener,” Benim aklıma hep Yılmaz Morgül geliyor onu gördüğümde hep aklıma uzaylılar geliyor” diyerek yanıt verdi.

Hande Yener'in hayranlarıyla ilgili söyleşilerin yer aldığı VCD yayına girince Yener hayli şaşırdı çünkü hayranlarının arasında ona evlenme teklifinde bulunan biri vardı. Daha önce röportaj yapılan Sudan'lı Hatim Bey sonra canlı yayına bağlanarak teklifini tekrar etti. Evli olduğunu söyleyen Hatim Bey, Ece Erken'in ikinci eşi alabileceğini söylediğini belirterek, “Eğer Hande Yener kabul ederse ikinci hanım olarak onunla evlenmek istiyorum” dedi.

Bu teklife çok şaşıran Hande Yener, gülme krizinden çıktıktan sonra kendini evlenme programında gibi hissettiğini söyleyerek, talibine evin var mı, araban var mı gibi sorular yöneltince herkes için çok eğlenceli diyaloglar yaşandı.

Rengarenk'te tek sürpriz bu değildi. Ece Erken, Oryantal Didem ile Hande Yener'i yan yana getirip dans ettirmesi ayrı bir ilk oldu. Hande Yener önce nazlansa da, daha sonra Didem'in dahi ağzını açık bırakan bir şov sergiledi.

Hande Yener, sergilediği oryantal şovuyla herkesi büyüledi ve bu dansıyla ilk defa televizyonda göbek atmış oldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com