Hangi burç yatakta nasıldır?

Hangi burç yatakta nasıldır?
Burçların sekse nasıl yaklaştığını merak ediyor musunuz?

Burçların sekse nasıl yaklaştığını öğrenerek, partnerinizi mutlu edebilirsiniz.

KOÇ

Koç insanlarının hayatlarında seks önemli bir yerdedir. Koç kadınları, seksi içlerindeki enerjiyi bırakmak için bir yol olarak görür. Bu yüzden bu konuda utangaçlıkları yoktur ve romantizmle ilgilenmezler. Koç erkekleri de sekse aynı mantıkta yaklaşır. Kendi isteklerini ön planda tutsalar da, partnerlerinin mutluluğuna da önem verirler. Romantik kadınların hoşuna giden koç erkekleri uzun süre partnerlerini hoşnut edebilirler.

BOĞA

Boğa kadınları için ortam çok önemlidir. Güzel bir yatak odası ve şampanya, boğaları hemen harekete geçirir. Klasik pozisyonları tercih eden boğa kadınları, sürprizlerden hoşlanmazlar. Boğa erkekleri için seks, keyiften önce üremek anlamına gelir. Bir gecelik ilişkilerden hoşlanmaz. Her an seks hazır bir durumda olmaz ancak bir kere hazır olduğunda da bütün gece sürdürebilir.

İKİZLER

İkizler kadını, sekse rahatlamak ve zihnini boşaltmak için ihtiyaç duyar. Seks sırasında konuşmaktan ve eğlenmekten hoşlanır. Romantizm, ikizler kadınlarına göre değildir. Sürekli aynı kişi ile birlikte olmaktan sıkılır. İkizler erkeği değişikliklerden ve sürprizlerden hoşlanır. İkizler kadınları gibi erkekleri de sürekli aynı kişi ile birlikte olmaktan sıkılırlar. Kendilerini kontrol etmekte güçlük çeken bu burçlar, aşk oyunlarını da iyi bilirler.

YENGEÇ

Yengeç kadınları, seksi, doğurganlık olarak görürler. Sevişmeyi, bebek yapmak olarak gören yengeç kadınları, sevilmekten ve okşanmaktan çok hoşlanırlar. Yengeç erkeği romantiktir. Bu yüzden romantik bir yemekten sonra yapılan seks onu çok mutlu eder. Sevildiğini bilmesi performansını arttıran durumlardandır. Tek gecelik ilişkilerden hoşlanmaz, aşık olduğu kadınla bu özel anı paylaşmak ister.

ASLAN

Aslan kadını, ateşlidir. Onun egosunu okşayacak sözler söylenmesi performansını arttırır. Seks sırasında otoriter taraf olmaktan hoşlanır. Sevişme sonrasında iltifat beklemekte özelliklerindendir. Aslan erkekleri, seks sırasında güçlerini göstermekten hoşlanırlar. Bu yüzden kadının yönetmesinden hoşlanmaz ve güçlü tarafın sadece kendisi olmasını ister. Aslan kadınları gibi, erkekleri de iltifatlardan hoşlanırlar.

BAŞAK

Başak kadını titiz bir karaktere sahiptir ve bu sekste de değişmez. Bu yüzden banyoda sevişme fikri onun hoşuna gider. Çarşaflar ve mekanın temizliğine çok dikkat eder. Partnerinin mutluluğuna önem verir ve neden hoşlandığını hemen anlar. Başak erkeği bazen duygularını göstermekte zorlanabilir. Mükemmeliyetçiliği bazen fazla kaptırır ve partnerini eleştirebilir. Aynı şekilde kendisini de eleştirdiği için partnerinin isteklerini mükemmel şekilde yerine getirmeye çalışır.

TERAZİ

Terazi kadını partneri ile uyumlu olmaya önem verir. Seksin estetik bir şekilde olmasına inanır ve partnerinden de bunu bekler. Vücuduna çok önem verir. Terazi erkeği, görüntüye çok önem verir. Partnerinin dış görünüşü güzel olmalıdır. Genelde sevecen bir yaklaşım gösterir. Her zaman ve her yerde seks yapamaz.

AKREP

Akrep kadınları dikkat çekmekten ve vamp olmaktan hoşlanırlar. Doğal yeteneği istediği insanı elde edebilmesidir. Seksi zevk olarak görür ve istediği zaman gerçekleştirebilir. Beraber olduğu insana bir şeyler hissetmesine gerek yoktur. Akrep erkeği için seks öncelikli sıradadır. Partnerinin dikkat çekici olması hoşuna gider. Aşık olduğu zaman performansı düşer bu yüzden bir şey hissetmediği kadınlarla daha başarılıdır.

YAY

Yay kadını, sekste değişiklikleri ve yenilikleri sever. Farklı pozisyonları denemekten hoşlanır ancak bazen partnerini zorlayabilir. Yay erkeği sekste macera sever. Sakin ve monoton seksten nefret eder. Yay kadını gibi farklı pozisyonları denemekten hoşlanır.

OĞLAK

Oğlak kadınları, güvene önem verir. Sekste de bu düşüncedirler, düvenli seks onlar için çok önemlidir. Cinsel yaşamından bahsetmekten hoşlanmaz ve güvenmediği kimse ile birlikte olmaz. Oğlak erkeği, mesafeli ve soğuk görünüme sahip olabilirler. Sekse ciddi bir şekilde bakar ve tek gecelik ilişkilerden hoşlanmaz.

KOVA

Kova kadını bağlılıktan hoşlanmaz. Farklı erkeklerle, tek gecelik aşklar hoşuna gider. Evlilik fikrinden bu yüzden hoşlanmaz. Eşinin onu her zaman şaşırtmasını bekler ve beklediğini bulamazsa sıkılır. Aynı zamanda sekste oldukça yaratıcıdır. Kova erkeği her kadın ile birlikte olamaz. Birlikte olacağı kadın önce arkadaşı olmalıdır. Hayatında seks ilk sıralarda gelmez ve sevgi gösterilerinden hoşlanmaz.

BALIK

Balık kadını duygusal ve romantiktir. Aşık olmadığı biri ile birlikte olamaz. Sevdiği kişi ile birlikte olmaz onu çok mutlu eder. Partnerinin isteklerini ön planda tutar. Sert hareketlerden hoşlanmaz. Balık erkeği şıpsevdidir. Bu yüzden birden fazla partneri olabilir ama bundan vicdan azabı duyar. Eşini mutlu etmekten hoşlanır ve bol bol iltifat eder. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • 'Mis gibi kokmak' isterken sağlığınızdan olmayın09 Ekim 2014 Perşembe 11:55
 • Yeni Trend ıslak makyaj09 Ekim 2014 Perşembe 11:33
 • Estetikte bu yılın Top 5′i29 Ağustos 2014 Cuma 16:29
 • Ölümle tehdit edilen 5483 kadın, bugün oy kullanamayacak10 Ağustos 2014 Pazar 12:30
 • Cinsel saldırılarda yüzde 47 artış08 Ağustos 2014 Cuma 15:01
 • Öz kızına 10 yıl boyunca tecavüz etti07 Ağustos 2014 Perşembe 13:26
 • Kadın cinayetinde skandal karar31 Temmuz 2014 Perşembe 12:15
 • Canlı yayında doğum yapacaklar05 Haziran 2014 Perşembe 20:31
 • Mutlu kadın için 16 yasak29 Mayıs 2014 Perşembe 20:31
 • Unutkan kadınlara öneriler!..02 Mayıs 2014 Cuma 23:50
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com