Hangi dizi peşpeşe yayınlanacak?

Hangi dizi peşpeşe yayınlanacak?
Pazar akşamı dizi sektöründe bir ilk yaşanacak ve TRT'nin yeni başlayan dizisinin ilk iki bölümü arka arkaya yayınlanacak.
'Yamak Ahmet' dizisinin yapımcısı Okur Film'in yeni projesi 'Bir Yusuf Masalı' Pazar günü ilk iki bölümün arka arkaya yayınlanacak. Bu anlamda dizi sektöründe bir ilk yaşanacak.
 
İstanbul’da üç ayrı mekanda ve bir de çarşıda gerçekleşen çekimler için hem konaklar yenilendi hem de çarşı platosu yeniden inşa edildi.
 
'Bir Yusuf Masalı' dizisinin oyuncu kadrosunda İnan Ulaş Torun, Nur Erkul, Tarık Ünlüoğlu, Emin Gürsoy, Mehmet Usta, Rozet Hubeş, Burak Satıbol, Ömür Arpacı, İsmail Hakkı, Ayçin Tuyun, Berkay Akın, Şeyma Burcu Gül, Ezgi Tombul, Benian Dönmez, Tuba Erdem, Elif Nur Kerkük, Caner Kadayıfçı gibi isimler bulunuyor.
 
Devşirme olarak İstanbul’a gelip Paşalığa kadar yükselen amcasının peşinden Payitahta gelen Macaristanlı bir kızın Türkiyeli gençle olan aşk hikayesinin anlatıldığı 'Bir Yusuf Masalı' dizisinin senaryosunu Hakan Haksun, yönetmenliğini ise Hakan Arslan üstleniyor.
 
'Bir Yusuf Masalı' ilk bölümüyle 19 Ocak Pazar günü 19.50'de ekrana gelecek.(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com