Hangi Fenerli ne kadar zarar edecek?

Hangi Fenerli ne kadar zarar edecek?
Fenerbahçe yönetimi en kötü şartları da düşünüyor. TFF tarafından olumsuz bir karar çıkması ve Bank Asya'ya düşülmesi durumunda yönetim, pek çok oyuncudan indirim isteyecek

Fenerbahçe yönetimi en kötü şartları da düşünüyor. TFF tarafından olumsuz bir karar çıkması ve Bank Asya'ya düşülmesi durumunda yönetim, pek çok oyuncudan indirim isteyecek. Fenerbahçe yönetimi, FIFA'nın da geçerli kıldığı 'küme düşen takımın oyuncusunun kazandığı parada indirim yapılır' hakkını da kullanacak. Bank Asya için şu anda 3.5 milyon olan tavan rakamını 1.3 milyon euro'ya indirilmesi planlanıyor.  

SADECE 5 OYUNCU TAVANDAN ALACAK

1.3 milyon euro ise Emre, Volkan ve kalmaları durumunda Lugano, Alex ile Niang'a ödenecek. Bunun dışında kalmak isterlerse Dia, Güiza, Santos, Cristian ile birlikte Mehmet Topuz ve G.Gönül'e ise 1 milyon euro ödenecek.

Bu oyuncular dışında kalan Serdar, Sezer, Organ Şam, Caner, Semih Selçuk ve Özer'e ise yıllık 750 bin euro ödenmesi bekleniyor.

GÜİZA VE EMRE 2.2 MİLYON EURO ZARAR EDECEKLER

Bu indirimler sonucunda Emre 2.2 milyon euro, Güiza 2.2 milyon euro, Alex 1.9 milyon euro, Dia 1.8 milyon euro, Mehmet Topuz 1.3 milyon euro, Lugano 1.2 milyon euro ile en fazla kayba uğrayacak altı oyuncu olacak.

Bunların dışında kalan Volkan 900 bin, A.Santos 800 bin, Cristian 650 bin, Selçuk 650 bin, G.Gönül 500 bin, Caner 450 bin, Semih 450 bin ve Özer 250 bin ise yine büyük zarara uğrayacak oyuncular arasında kalacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com