Haramzadeler Erdoğan'ın ses kayıtlarına dayanamadı

Haramzadeler Erdoğan'ın ses kayıtlarına dayanamadı
Yolsuzluk ve rüşvet operasyonun ardından yargıya yapılan müdahaleler sonrası yolsuzlukların gizlenmemesi için delileri yayınlayan ‘Haramzadeler’ adlı twitter hesabı yine askıya alındı.

AKP hükümetinin yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarını engellemek uğruna yargıda yaptığı değişiklikler sonrası ortaya çıkan ‘Haramzadeler’ adlı twitter hesabının açtığı sosyal medya hesapları bir bir kapatılmıştı. En son ‘Haramzedeler100’ twitter hesabıyla yolsuzluk belgelerini yayınlıyorlardı. Kısa sürede binlerce takipçiye ulaşan ve en son "Tayyip Erdoğan'dan Habertürk'e Baskı Yetkimi Cumhurbaşkanı İle Paylaşmak İstemiyorum" başlıklı ses kaydını yayınlayan ‘Haramzadeler’ 6 bin kişilik AKP sosyal medya ordusu tarafından spamlandı ve askıya alındı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu hafta okuduğu tapeleri ve dinleteceğim dediği ses kayıtlarını da Haramzadeler yayınlamıştı. Urla villarını ve ATV-Sabah gazetesi hakkındaki ses kayıtları mecliste büyük yankı uyandırmıştı.

Ses kayıtlarını yayınlamaya başladığı ilk günden beri saldırıya uğrayan ‘Haramzadeler’ yeni twitter hesabı olan ‘twitter/haramzadelerBUF’ adresinden yayınlarına devam ediyor.  Haramzadeler’in şu an aktif olan tüm hesapları ise şunlar:

about.me/haramzadeler/collections

twitter.com/haramzadelerBUF

haramzadeler.weebly.com/

www.youtube.com/channel/UCrDW2nSuCObqXEaMu7RZQtw

vimeo.com/haramzadeler100/

www.dropbox.com/sh/ef4kjhxiu9ii9mf/wL2r45mdZ9

tr.scribd.com/HARAMZADELER

soundcloud.com/haramzadeler

haramzadeler.wordpress.com/

docs.google.com/document/d/1SIsOL06_NvncX0roOLdfTlSxvN2PCLDr4A7MLCng0OQ/preview?sle=true&pli=1

(UGE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com