Haramzadeler rahatsız!

Haramzadeler rahatsız!
Yolsuzluk ve rüşvet operasyonundan sonra yolsuzluklar hakkındaki deliller havada uçuşurken yargının pasifleştirilmesi sonucu ortaya komik bir tablo çıktı.

Twitter’dan AKP’e iktidarının yolsuzluklarını açıklayan ve efsane haline gelen ‘Haramzadeler’ hesabına açıklanan ses kayıtları ve tapeler nedeniyle AKP’nin sosyal medya ordusu tarafından ağır bir saldırı var. Ancak ‘Haramzadeler’ adlı hesap bu saldırılar karşısında yolsuzlukları açıklamaya devam ediyor.

Yurt Gazetesi'nin haberine göre AKP’nin 6 bin kişilik paralı sosyal medya ordusu bir haftadır yolsuzlukları açıklayan ‘Haramzadeler’ adlı twitter hesabını engelleme savaşında. Bu haftada Bilal Erdoğan gündemde.

Türkiye’de 17 Aralık’tan bu yana Erdoğan iktidarı yolsuzluk dosyaları ile çalkalanıyor. AKP her türlü yolsuzluk haberini yasaklamaya çalışıyor. Haramzadeler adlı twitter hesabından açıklanan yolsuzlukların telefon kayıtları ve tapeler ise AKP iktidarını çılgına çeviriyor.

TWİTTER ORDUSUNUN BAŞINDA SÜLEYMAN SOYLU VAR

Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu’nun yönetimindeki 6 bin kişilik AKP paralı sosyal medya ordusu bir haftadır ‘Haramzadeler’i spamlayarak engellemeye çalışıyor. Ancak Haramzadeler bir yolunu bulup İktidarın ‘haramzade’ işlerini açıklamayı sürdürüyor.

Haramzadeler yolsuzluk zincirine ait telefon konuşmalarını Youtube ve Twitter'de yayınlayarak adını duyurmuştu.Sümeyye Erdoğan ile Latif Topbaş'ın Urla'da SİT alanına yapılan villa hakkındaki diyologlarını yayınlayan Haramzadeler, Sabah Gazetesi ve ATV'nin satışıyla ilgili gerçekleri de gözler önüne sermişti.

HAVUZU ORTAYA ÇIKARMIŞTI

Haramzadeler, Sabah ve ATV'nin Çalık Grubu'ndan satın alınması için Başbakan Erdoğan'ın talimatı ile bir grup işadamı arasında havuz kurulduğunu ve her işadamından 100'er milyon Dolar toplandığını da belgelemişti. İşadamlarının, Sabah-ATV için oluşturulan havuz konusunda aralarında yaptığı konuşmaların tapeleri de Haramzadeler tarafından yayınlanmıştı.

 25 ARALIK'IN BELGELERİ Mİ?

Haramzadeler'in yayınladığı belgelerin, İstanbul Emniyet Müdürü'nün savcının talimatına direnmesi ile başlatılamayan 25 Aralık soruşturmasına ait olduğu ileri sürülüyor. Sabah-ATV için oluşturulan havuza para veren işadamlarının bazılarının da 25 Aralık soruşturmasında adı geçtiği iddia ediliyor.

17 Aralık'ta ortaya çıkarılan ve Rıza Sarraf'ın merkezinde yeraldığı 'rüşvet ve yolsuzluk' çarkı operasyonunun ardından Savcı Muammer Akkaş bir yılı aşkın süredir yürüttüğü soruşturmada operasyon için düğmeye basmıştı. Nöbetçi Mahkeme'nin Akkaş'ın talebiyle verdiği gözaltı kararlarına İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok uymayınca operasyon başlatılamamıştı.

BİLAL İFADEYE ÇAĞRILMIŞTI

Haramzadeler'in bir bölümünü yayınladığı belgeleri de içeren soruşturma çerçevesinde Savcı Muammer Akkaş, Bilal Erdoğan'ı da ifadeye çağırmış, ancak Başbakan Erdoğan'ın talimatıyla başlayan tayin furyası sonrası soruşturma engellenmişti. Muammer Akkaş görevini sürdürürken ortada gözükmeyen Bilal Erdoğan, günler sonra babası ile birlikte Başbakanlık makam aracında kamuoyu önüne çıkmıştı.

BİLAL'İN BELGELERİ GELİYOR

AKP'nin 6 bin kişilik paralı ordusunun 'spam' saldırısına tuttuğu Haramzadeler, önümüzdeki haftanın sıcak geçeceğini açıkladı. Haramzadeler adıyla Twitter'den yapılan açıklamada Bilal Erdoğan'ın yeni tapelerini yayınlayacağı duyuruldu. Tapelerin, Bilal Erdoğan'ın Bosphorus 360 şirketiyle ortaklığının da açığa kavuşturacağı bildirildi.

Haramzadeler, yeni dosyalar açıklayacağını şu mesajlarla Twitter takipçilerine duyurdu:

“Tayyip Erdoğan'ın medya yolsuzluklarının da fezlekesini yayınlayacağız. Hırsızlık Twitter'a sığmıyor.”

“Bilal Erdoğan tek bir projeyle 10 milyar dolarlık rant sağlıyor”

“Araziyi satın almadan trilyonluk harcama yaptılar”

“Bilal Erdoğan'ın Yasil El Kadı'nın oğlu Usame Kutub'un ortaklıkları”

“Erdoğan Bosphorus şirketinin neresinde”

“Bilal Erdoğan'ın Bosphorus yolsuzluğunda Terörün Finansmanının da videosu var.”

(UGE)  

Yorumlar
hrnzd
05 Şubat 2014 Çarşamba 01:32
01:32
Milyon. Tapelerde oyle diyor.
151.250.73.89
zafer
03 Şubat 2014 Pazartesi 20:45
20:45
Tebrikler
95.8.167.160
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com