Harçlıklarını Kızılay’a verdiler

Harçlıklarını Kızılay’a verdiler
Emine Arıoğul İlköğretim Okulu 3. sınıf ve 4. sınıf öğrencileri Sınıf Öğretmenleri Ahmet Erbaş ve Okay Demirel gözetiminde Türk Kızılayı Kütahya Şubesini ve Kan Bağış Merkezi'ni ziyaret ettiler. Öğrenciler kendi aralarında topladıkları paraları Kızılay’a
Emine Arıoğul İlköğretim Okulu 3. sınıf ve 4. sınıf öğrencileri Sınıf Öğretmenleri Ahmet Erbaş ve Okay Demirel gözetiminde Türk Kızılayı Kütahya Şubesini ve Kan Bağış Merkezi'ni ziyaret ettiler. Öğrenciler kendi aralarında topladıkları paraları Kızılay’a bağışladılar. 
Emine Arıoğul İlköğretim Okulu 3.ve 4. sınıf öğrencileri sınıf öğretmenleri Ahmet Erbaş ve Okay Demirel ile birlikte Türk Kızılayı Kütahya şube başkanlığını ziyaret ettiler. Ziyarette öğrenciler kendi aralarında topladıkları bağışları makbuz karşılığı şube başkanı Oğuz Atakan’a teslim ettiler. Şube Başkanı Atakan “ Öğrencilerin ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Ayrıca bu güzel ve duyarlı davranışlarından dolayı kendilerini tebrik ediyorum. Türk Kızılayı Türk insanın yardım sever tarafının topluma yansımasıdır. Her an her yerde karşılaşabileceğimiz doğal afetler sonucunda Türk Kızılayı olay yerine giderek her türlü ihtiyacın karşılanmasında tüm imkanlarını kullanıyor ve seferber ediyor” dedi. Ziyarete giden öğrencilere Türk Kızılayı ile ilgili hazırlanan slayt gösterisi izletildi.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com