Harmancık yağlı güreşleri

Harmancık yağlı güreşleri
Bursa'nın Harmancık ilçesinde düzenlenen 62'nci Kültür Şöleni'nde yapılan yağlı güreşler büyük çekişmeye sahne oldu.

Bursa'nın Harmancık ilçesinde düzenlenen 62'nci Kültür Şöleni'nde yapılan yağlı güreşler büyük çekişmeye sahne oldu. Balıkesir ve Kütahya'dan da pehlivanların katıldığı müsabakalar sırasında izleyenlerde büyük heyecan yaşadı.  Harmancık ilçesinde yapılan şölen Mehter Takımı'nın konseri ile başladı. Panayır alanına çalınan marşlar eşliğinde gelen davetliler büyük coşku yaşadı. AK Parti Bursa Milletvekili Mehmet Ocaktan ve Harmancık Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya'nın da katıldığı şölen çerçevesinde düzenlenen güreşler büyük çekişmeye sahne oldu.
Bursa'nın yanı sıra Balıkesir ve Kütahya'dan da çok sayıda pehlivanın katıldığı güreşler sırasında izleyenlerde büyük heyecan yaşadı. Küçük, orta ve büyükler kategorilerinde yapılan müsabakalarda dereceye giren pehlivanlara ödül verildi.
Şenliklere katılan AK Parti Bursa Milletvekili Mehmet Ocaktan yöreyi yakından tanıdığını belirterek, meselelerin çözümü için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi. Konuşmaların ardından Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya, Ocaktan'a plaket takdim etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com