Hasan'dan Merve'ye tepki

Hasan'dan Merve'ye tepki
‘Survivor'da bize yemek veriyorlardı' iddiasıyla tartışma başlatan Merve Büyüksaraç'a, Survivor Ünlüler-Gönüllüler Yarışması’nın finalisti Hasan Yalnızoğlu’ndan tepki geldi.
Adada bir şey yemediklerini ve kendisinin 105 günde 20 kilo verdiğini söyleyen Yalnızoğlu, “Merve bence adada kalmayı çok istedi ama kalamadı. Bunun sonucunda da gündemde kalmak istediği için bunları yaptığına inanıyorum” dedi.
 
Survıvor Ünlüler-Gönüllüler Yarışması’nın finalisti Hasan Yalnızoğlu, memleketi Rize’de Ardeşen OffRoad Kulübü ARDOFF’un düzenlediği 1. Uluslararası Off Road Oyunları ve Şenliği’nde Merve Büyüksaraç hakkında açıklamalarda bulundu. Rize’de hemşehrileri ile buluşup hasret gideren Yalnızoğlu, yarışma arkadaşı Merve Büyüksaraç’ın psikolojisinin bozulduğunu belirterek, “Psikolojisi düzeldiğinde Acun’dan ve yarışmacılardan özür dilemesini bekliyorum” dedi.
 
Yalnızoğlu, “Merve bana göre talihsiz bir açıklama yaptı. Adalar birleşmeden bizim ne yaşadığımızı bilmiyordu. Zaten adalar birleşmeden gitti. Söylemleri ile herkesi olumsuz etkiledi. Adada bir şey yemedik. Ben şahsım 20 kilo verdim. Adada yemek yeseydim o kadar kilo vermem mümkün değildi. Bende yağ olmadığı için kilolarımı kastan kaybettim. Bu da protein ve yeterince beslenme olmadığı için oldu. Merve bence adada kalmayı çok istedi ama kalamadı. Bunun sonucunda da gündemde kalmak istediği için bunları yaptığına inanıyorum. Adada kalamayınca psikolojisi bozuldu. Tahmin ediyorum ki Türkiye’ye döndüğü 2 ay içinde olumsuz tepkilerle karşılaştı. TV’de yayınlanan bazı şeylerden dolayı psikolojisinin bozulduğuna inanıyorum. Bence psikolojisinden dolayı da böyle söylemlerde bulundu. Yine bir de akıl hocasının var olduğunu tahmin ediyorum. Psikolojisi düzeldiğinde hem Acun Ilıcalı’dan hem de 15 yarışmacından da özür dileyecektir. Bizim neler yaşadığımızı, ne acılar yaşadığımızı o görmedi. Sadece ezbere bir takım şeyler söyledi. Adada şayet iddia ettiği gibi şeyler yaşadı ve beslendiyse de ben görmedim ve şahit olmadım. Bunun sonucunda mahkemelik oldular ve hesabını profesyonel olarak orada verecektir. Ben açıkçası ne bir şey yedim ne de bir şey verdiler. Ben hindistancevizinden başka bir şey yemedim” diye konuştu.
 
Hasan Yalnızoğlu, Off-Road yarışlarına katılarak, düzenlenen mini Survivor yarışmasına da hakemlik yaptı. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com