Hasta ve refakatçi tutuklandı

Hasta ve refakatçi tutuklandı
Eskişehir'de, hastaneden kaçıp boğazına şişe parçası dayadıkları genç bir kıza tecavüz etmek istedikleri iddia edilen bir hasta ile refakatçisi tutuklandı.

ESKİŞEHİR  Eskişehir'de, hastaneden kaçıp boğazına şişe parçası dayadıkları genç bir kıza tecavüz etmek istedikleri iddia edilen bir hasta ile refakatçisi tutuklandı.
İddiaya göre, bir rahatsızlığından dolayı Eskişehir Devlet Hastanesi Beyin Cerrahi Servisi'nde tedavi gören H.E. (27) ile yanında refakatçi olarak kalan arkadaşı Ç.B. (21), önceki gece saatlerinde hastaneden ayrıldı. H.E., kullandığı otomobile bir süre sonra refakatçisi Ç.B.'nin arkadaşı olan Z.K. (24) adlı genç kızı aldı. Z.K.'ye Sümer Mahallesi Atatürk Bulvarı kanal boyunda tacizde bulunan H.E., araçtan inerek kaçmaya çalışan genç kızın boğazına şişe parçası dayayarak, 'Ya benim ile ya da Ç.B. ile birlikte olacaksın' diye ölümle tehdit etti. H.E.'nin teklifini kabul etmeyen Z.K., bir ara gençlerin elinden kurtulup, koşarak ulaştığı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi giriş kapısındaki güvenlik görevlilerinin yanına sığındı. Gözyaşlarına hakim olamayan ve görevlilerin su vererek yatıştırmaya çalıştığı genç kız, uzun süre olayın şokunu üzerinden atamadı. Güvenlik görevlilerinin haber verdiği İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ahlak Bürosu ekibi, şüpheliler H.E. ve Ç.B.'yi Devlet Hastanesi önünde yakalayarak gözaltına aldı.
Suçlamaları reddeden hasta ve refakatçisi, işlemlerinin tamamlanmasının ardından 'cinsel saldırı' suçundan çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com