Hastalıklara bitkisel çözüm iddiası

Hastalıklara bitkisel çözüm iddiası
Kütahya'nın Simav ilçesi Azerbaycan Caddesi'ndeki kiralık dükkanda aktarlık yapan Ahmet Kahraman (52), bulduğu ilaçlarla sedef, egzama, mantar ve basur gibi hastalıklar başta olmak üzere gastrit, ülser, bel ve boyun fıtığı, romatizma, siyatik

 Kütahya'nın Simav ilçesi Azerbaycan Caddesi'ndeki kiralık dükkanda aktarlık yapan Ahmet Kahraman (52), bulduğu ilaçlarla sedef, egzama, mantar ve basur gibi hastalıklar başta olmak üzere gastrit, ülser, bel ve boyun fıtığı, romatizma, siyatik, dizlerde ağrı, böbrek taşlarının dökülmesi, astım, bronşit, ses kısıklığı ve tansiyon hastalarını kısa sürede sağlıklarına kavuşturduğunu söyledi. Bu güne kadar yüzlerce hastasını ayağa kaldırdığını anlatan Kahraman, Türkiye'nin çeşitli yerlerinde gittikleri doktorlardan şifa bulamayan hastaların kendisine geldiğini ve uzun araştırmalar sonucu bitkisel karışımlardan elde ettiği ilaçlarla hastalarını sağlıklarına kavuşturduğunu dile getirdi. Simav'ın yanı sıra İzmir, İstanbul, Diyarbakır, Sivas, Manisa ve Malatya'dan gelen hastaları bulunduğunu ifade eden Kahraman, para aşığı birisi olmadığını ve vatandaşlara verdiği ilaçların parasını da sağlıklarına kavuştuktan sonra aldığını kaydetti. Elinde bulundurduğu bini aşkın şifalı bitkileri İstanbul, İzmir, Rize ve Kahraman Maraş'tan temin ettiğini vurgulayan Kahraman,” Hastalarıma şifalı bitkilerden elde ettiği krem, iksir, macun ve şurupları veriyorum. Ayrıca nasıl kullanmaları gerektiğini de tarif ediyorum. İlacını alıp iyileşen hastalarım en geç bir hafta veya 10 gün içerisinde bana gelip teşekkür ediyor, parasını da o zaman alıyorum” şeklinde konuştu. İyileştirdiği hastaların öz geçmişlerini içeren bir listeyi işyerinin duvarlarına asan Kahraman, şifalı bitkilerden elde ettiği karışımların formüllerinin gizli olduğunu ve bu formülleri elde etmek için bol bol şifalı bitkiler ve tıp ilmiyle ilgili eserleri okuduğunu kaydetti. Son olarak Hepatit-B hastası bir vatandaşı iyileştirdiğini anlatan Kahraman, vatandaşlardan gördüğü ilginin kendisini son derece memnun ettiğini ve hasta bir şekilde gelen vatandaşın sağlığına kavuştuktan sonra kendisine teşekküre gelmesinin tüm yorgunluğunu unutturduğunu kaydetti.
Simavlı Aktar Ahmet Kahraman'ın tedavi ettiği hastalardan Mustafa Özler (36), uzun yıllar çektiği egzamadan ötürü gitmediği doktor kalmadığını ve vücudunun her yerini saran hastalık yüzünden düğün ve davetlerle eş ve dostlarının yer aldığı davetlere bile katılamadığını söyledi. Hastalığın çaresini Ahmet Kahraman'ın verdiği karışımda bulduğunu ifade eden Özler,” Şimdi tamamen iyileştim. Kendisine teşekkür ediyorum. Artık davetlere rahatça katılabiliyorum” diye konuştu.
Ekrem Ceyhun da 35 yıldır çektiği basur rahatsızlığını Ahmet Kahraman'ın hazırladığı karışım sayesinde yendiğini bildirdi. Ceyhun doktorların ameliyat önerdiği hastalığı Ahmet Kahraman'ın verdiği karışım sayesinde yendiğini anlattı. 39 yaşındaki 9 yıllık Hemoroit hastası Kazım Ertem'de hastalığının Ahmet Kahraman'ın yaptığı karışım sayesinde geçtiğini ve şimdi tamamen iyileştiğini söyledi. 42 yaşındaki egzama, basur ve mantar hastası Ramazan Aydın isimli vatandaş da,” 10 yıldır çektiğim hastalıklarımdan Ahmet Kahraman'ın yaptığı karışım sayesinde kurtuldum. Allah kendisinden razı olsun” şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com